olimpiskās spēles focusVispasaules un vietējie notikumi vienuviet. Viens no populārākajiem ziņu portāliem Latvijā publicē labas kvalitātes un ātras ziņas par notikumiem Latvijā un pasaulē.

Interneta ziņu portālā publicējam gan par sporta aktivitātēm, pasaules un vietējiem notikumiem, gan jaunumiem IT tehnoloģijās. Online ziņu mājaslapā vari atrast kultūras, komercijas un finanšu ziņas, kā arī neskaitāmas izklaides un dzīvesveida tematu aktualitātes.

NOVITĀTES SPORTĀ

Jaunākā informācija par novitātēm un aktuālajiem faktiem sportā mūsu valstī un pasaulē: futbols, hokejs, autosports, basketbols kā arī citi sporta veidi, kuru aktuālā informācija ietverta vissportiskājā ziņu portāla sadaļā.

Soči 2014, Vasaras Olimpiskās spēles – interesanti fakti par dalībnieku gatavošanos un vispasaules valstu sporta līderu prognozēm izcīnīt godalgotas vietas. Olimpiskās spēles norisinās reizi 4 gados, un sacensības ir kļuvušas par svarīgu sportistu olimpiādi. Uz tām viņi virzās visu karjeras laiku. Tās ir visiespaidīgākās sacensības, tāpēc sportisti ir motivēti īstenot karjeras zenītu un būt nepārspētiem savā spēcīgākajā disciplīnā. Olimpiskajās spēlēs sportisti bieži vien pārvar personīgos un pasaules rekordus.

Sporta ziņu sadaļā gan par sporta veidu medaļu ieguvējiem, pasaulē jau iepazītu sportistu veikumu, rekordiem, gan par mūsu valsts sportistu cīņām un uzvarām.

SVAIGĀKĀS AUTO ZIŅAS

Interneta ziņu portālā publicētas interesantas ziņas auto entuziastiem un auto mīļiem, turklāt arī svarīga informācija autobraucējiem. Auto ziņu galvenā būtība ir sniegt informāciju sabiedrībai par izmaiņām, jaunumiem un svarīgo informāciju auto pasaulē un transporta jautājumos.

Auto ziņas ir ne tikai informējošas un pamācošas, bet arī uzjautrinošas un pat jautras.

JAUNĀKĀ LAIKA ZIŅU PROGNOZE VISU DIENNAKTI

Lai vienmēr būtu pietiekami informēts par paredzamajiem laikapstākļiem, apskati laika ziņu prognozi tuvākajām dienām.

Izvērsta informācija par laika ziņām, nokrišņu daudzumu u.c. Latvijas galvaspilsētā un lielākajās pilsētās visai dienai. Laika ziņu prognozes dienas gaitā mēdz pārmainīties, tādēļ apskati paplašināto laika ziņu prognozi šai dienai un nākamajām dienām, lai varētu rēķināties ar plānotajām izmaiņām.

Paplašinātajā laika prognožu atvērumā varēsi atrast arī tādu aktuālu informāciju kā mākoņu segas daudzums. Uz to varēsi balstīties, izplānojot atpūtu pie dabas un paredzot, vai konkrētā diena būs bez nokrišņiem vai lielākoties mākoņaina.