riepu-kalkulatorsLietotas vai jaunas riepas – kā veikt pareizo izvēli?

Gribi iegādāties automašīnas riepas? Ja gribi uzzināt, kā iegādāties atbilstošākās riepas, ņem vērā šajā rakstā ietverto informāciju – uzzināsi daudz ko noderīgu!

Jaunas riepas dāvā lieliskas kvalitātes īpašības

Jaunas riepas dāvā dažādas priekšrocības. Jāsaprot – kvalitatīvas un jaunas riepas kalpos ilgāk, turklāt jaunas riepas palīdz pārvietoties drošāk un ērtāk, jo tām ir pilnīgi svaigs protektors. Lai arī sāktnēji jaunas riepas var maksāt nedaudz vairāk, tas noteikti ir labs ieguldījums nākotnē, jo agrāk vai vēlāk atmaksāsies.

Auto riepas un mašīna darbojas vienā ritmā

Lai gan varētu likties – auto riepas var izvēlēties ātri un neiedziļinoties – tā nav, jo auto riepas nodrošina saķeri ar ceļa segumu, tāpēc riepu stāvoklim jāpievērš pastiprinātu uzmanību. Pirms pirkšanas obligāti jāpārbauda, vai auto riepas nav pārāk nodilušas (ja tiek iegādātas lietotas auto riepas).

Riepu kalkulātors dāvā iespēju iegādāties piemērotākās riepas

Riepu kalkulātors – šo jēdzienu daudzi noteikti dzird pirmo reizi. Kas ir šis rīks? Riepu kalkulātors ir ierīce, kurā, veicot vien dažu datu ievadīšanu, iespējams iegūt datus par to, kur iegūstamas Tavam auto piemērotas riepas. Riepu kalkulātors būtiski atvieglo riepu izvēli – tādējādi vari ietaupīt gan laiku, gan naudu.

Ziemas riepas īpaši piemērotas, lai pārvietotos aukstā laikā

Ziemas riepas riepas ir ļoti dažādas, tādēļ svarīgi zināt savām vajadzībām piemērotāko modeli. Kā to uzzināt? Ņemot vērā tādus aspektus kā Tavs braukšanas stils, ceļa segums, pa kuru visbiežāk pārvietojies utt., kā arī konsultējoties ar kādu jomas profesionāli. Izvēloties piemērotas ziemas riepas, pēcāk noteikti būsi sev pateicīgs!

Kāpēc izvēlēties ziemas riepas ar radzēm?

Ja ziemas mēnešos Tev nepieciešams pārvietoties pa ļoti slideniem ceļiem, izvēlies ziemas riepas ar radzēm – tās dāvā papildus drošību, pateicoties tajās esošajām radzēm, bet jāatceras, ka ziemas riepas ar radzēm mēdz būt skaļākas. Ziemas riepas ar radzēm Latvijā atļauts lietot no 1. oktobra līdz 1. maijam.

Vasaras riepu izpardošana – ietaupi ilgtermiņā!

Esi pamanījis akciju vasaras riepu izpardošana? Tādā gadījumā neaizmirsti, ka vasaras riepu izpardošana bieži vien dāvā iespēju nopirkt vairāku veidu riepas par pievilcīgām cenām. Vērā gan jāņem fakts, ka lielākoties vasaras riepu izpardošana notiek pēc vasaras beigām. Iespējams, ka šajā brīdī vasaras riepas nav ļoti vajadzīgas, taču ilgtermiņā šāds pirkums palīdz ieekonomēt.

Gribi pirkt jaunu riepu komplektu? Dari to interneta vidē – tas ir krietni ērtāk!