FN-SERVISS ir viens no pieredzējušākajiem drošības speciālistiem Baltijā, kas specializācijas ir cilvilā aizdardzība, vides aizsardzība, daba aizsardzība un arī visdažādākie individuālie aizsardzības rīki, tajā skaitā darba apģērbs. Mājaslapā fnserviss.lv atradīsiet ne vien atšķirīgu lietderīgu info par tādiem jautājumiem kā cilvilā aizdardzība, vides aizsardzība vai darba aizsardzība, bet arī e-veikalu, kurā viegli spēsiet nopirkt visdažādākās ar darba vides un mājokļa aizsardzību saistītus jautājumus.

CIVILĀ AIZSARDZĪBA BŪS APGŪSTAMA PIE FNSERVISS.LV

 Gadījumā, ja civilā aizsardzība ir jāpārzina Jūsu uzņēmumam vai Jūsu strādniekiem, Jums ir iespējams saņemt fnserviss.lv piedāvātos mācību kursus. Pēc tam, kad Civilās aizsardzības mācību kursi būs pabeigti, Jūs vai Jūsu speciālisti spēs pildīt visas Civilās aizsardzības likumā noteiktās prasības. Varēsit būt droši, ka pēc FN-Serviss piedāvāto apmācību kursu pilnvērtīgas apguves, Jūsu uzņēmumā civilā aizsardzība būs augstākajā līmenī.

DARBA AIZSARDZĪBA TIEŠI JŪSU FIRMAS VAJADZĪBĀM

Darba aizsardzība ir svarīga darba procesa daļa jebkurā firmā, kur tiek veikta ražošanas process vai pielietoti visdažādākie mehānismi. Ja darba aizsardzība būs augstā līmenī, tad darba vide ir tiešām droša gan pašiem darbiniekiem, gan arī apkārtējai videi.  Gadījumā, ja izlemsiet izmantot fnserviss.lv piedāvātos produktus, darba aizsardzība Jūsu uzņēmumā manāmi uzlabosies. Darba aizsardzība vienmēr ir bijusi fnserviss.lv specializācija, kas atļaus Jums koncentrēties uz pašiem savu darbības nozari un vienmēr justies droši.

FNSERVISS.LV VEIKALĀ ARĪ TĀDAS LIETAS, KĀ DARBA APĢĒRBI

Arī vides aizsardzība ir nozare, kur Fnserviss.lv orientējas  ļoti labi. Vides aizsardzība ir nozīmīga, lai pasārgātu dabu no nelabvēlīgas cilvēku iedarbības. Piemēram, transportēšanas un ražošanas firmām vides aizsardzība ir svarīga, jo to darbības procesā rodas dažādi videi nedraudzīgi blakusprodukti. Fnserviss.lv veikalā ir arī darba apģērbs Jūsu uzņēmuma darbiniekiem – pārdotais darba apģērbs pasargās Jūsu strādniekus un atļaus viņiem justies pilnīgi droši.

ATRODIET PRODUKTUS PIE FNSERVISS.LV

Mājaslapā fnserviss.lv Jūs izlasīsiet jebko par to, kā varēsiet veicināt drošību uzņēmumos, mājoklī un publiskās telpās, jo civilā aizsardzība ir jāzina katram. Rūpējieties par pašiem savu aizsardzību gan mājas, gan darba laikā – ienāciet interneta vietnē fnserviss.lv!