telšu noma pasākumiemJa rīko pasākumu, jātiek galā ar dažādiem uzdevumiem. Viens no tiem ir pienācīga aprīkojuma atrašana. Ja visu iegādāties šķiet sarežģīti un neizdevīgi, labs risinājums ir izvēlēties nomas pakalpojumus, kā piedāvājumā telšu noma pasākumiem, gaismas galdu noma, bāra letes noma, kā arī citi risinājumi.

Gaismas galdu noma modernām ballītēm

Gaismas galdi ir labs un oriģināls veids, kā pasākumam piešķirt stilīgu noskaņu. Gaismas galdu noma nodrošinās mūsdienīgus, spilgtus gaismas galdus, kuri ļoti labi izskatīsies tumšākās svinību vietās vai nakts stundās ārā. Lai atvieglotu pasākuma iekārtošanas procesu, gaismas galdu noma pie labākajiem servisiem būs pilna servisa pakalpojums – tie tiks arī atvesti, salikti un izjaukti pēc pasākuma norises beigām.

Telšu noma pasākumiem – plašas izvēles iespējas ikvienam

Rīkojot pasākumu ārā, noderīga telšu noma pasākumiem. Tā ir iespēja izvēlēties un pasūtīt tieši tādas teltis, kādas nepieciešamas uz konkrēto pasākumu. Telšu noma pasākumiem ir labs variants, kā izvairīties no nelabvēlīgu laika apstākļu ietekmes. Turklāt telšu noma pasākumiem piedāvā dažādu veidu un izmēru teltis.

Bāra letes noma – stilīgs akcens

Ja pasākumā iecerēts pasniegt dzērienus, noderīga, iespējams, būs bāra letes noma.
Bāra letes noma nodrošinās pasākumus ar viegli no vairākiem moduļiem saliekamu leti, kas no vienas puses būs balta un izgaismota, taču otrā pusē – praktiski pielāgota dzērienu pagatavošanai. Turklāt bāra letes noma var tikt papildināta arī ar bāra krēslu nomu, tādā veidā veidojot pasākumā īsta bāra atmosfēru.

Gāzes sildītāji – veids, kā nodrošināt omulīgu gaisotni pasākumā

Apzinoties šo platuma grādu laika neprognozējamību, rīkojot pasākumus ārā noderēs arī tāds aprīkojums kā gāzes sildītāji terasēm. Efektīvie gāzes sildītāji terasēm būs noderīgi gan āra kafejnīcu īpašniekiem, gan tādos gadījumos, ja tiek organizētas kāzas. Labāko nomas servisu piedāvātie gāzes sildītāji terasēm būs ne vien praktisks risinājums, bet arī lieliski iederēsies vispārējā sarīkojuma atmosfērā. Nomas piedāvājumu klāstā ne vien bāra letes, telšu noma pasākumiem, sildītāji – tur atradīsi arī daudz ko citu, lai pasākums izdotos. Labāko servisu darbinieki arī sniegs visas vajadzīgas konsultācijas, lai piemeklētu un ieteiktu labākos risinājumus, kā arī palīdzēs iekārtot svinību norises vietu.