galdu noma akuratsTelšu noma ir ļoti ērts pakalpojums, lai, realizējot pasākumu ārpus telpām, tas izdotos veiksmīgi arī nepatīkamos laika apstākļos. Tāpat teltis un nojumes ir piemērotas uzglabāšanai un citām vajadzībām. Protams, vienmēr ir arī variants izvēlēties publiskas ēkas, piemēram, viesu namus, pirtis un pilis, bet ievērojami ekonomiskāka ir telšu noma.

Teltis, gāzes sildītāji, dārza mēbeles, tribīne un citi pasākumu piederumi – to visu Baltijas valstīs nodrošina stabils uzņēmums ar ilggadēju profesionālo praksi. SIA “Akurāts”   pakalpojumi ir izmantoti tādos pasākumos kā Dance Summit, pagasta svētkos, Baltic Beach Party Liepājā, prezentācijās, mākslas izstādēs, koncertos, pilsētas svētkos, dziesmu un deju svētkos un arī sporta spēlēs.

STABILS  TELŠU NOMAS PAKALPOJUMU SNIEDZĒJS VISĀ BALTIJAS TERITORIJĀ

SIA “Akurāts” izīrē teltis un nojumes dažādiem pasākumiem jau, sākot ar 2005. gadu. “Akurāts” telts noma ir aktīva ne tikai Latvijā, bet arī pārējās Baltijas valstīs. Uzņēmuma teltis tiek pielietotas ne tikai izklaides un svētku pasākumos, bet arī celtniecībā, āra būvniecības darbos un noliktavās. “Akurāts” inventāru ir iespējams iznomāt gan atsevišķi, gan kopā ar papildus piederumiem atkarībā no tā, kādām nodarbēm teltis vai nojumes plānots pielietot. “Akurāts” pārliecinoši darbojas jau vairāk nekā 10 gadus un pašlaik ir stabils līderis starp telšu nomas iestādēm.

GĀZES SILDĪTĀJI LABAI PAŠSAJŪTAI ARĪ VĒSAJOS GADALAIKOS

Pirmkārt, teltis nodrošinās cilvēkus no vēja un citiem nepatīkamiem nokrišņiem, un, otrkārt, gāzes sildītāji uzturēs siltumu tajās un atstās drēgnumu ārpus teltīm.. Tie spēj apsildīt aptuveni 20 kvadrātmetru plašu telpu. Uzņēmuma darbinieki parūpēsies, lai gāzes sildītāji būtu korekti uzstādīti un demontēti. Propāna gāzes sildītāji tiek iznomāti kopā ar to lietošanas instrukciju. Turklāt tas nav vienīgais sildīšanas aprīkojums – “Akurāts” piedāvā arī sildlampas.

ORATORA “LABĀ ROKA”, RUNĀJOT PUBLIKAS PRIEKŠĀ – TRIBĪNE

Interesentus, iznomājot teltis, nereti uzrunā arī  tribīne, kas noteikti noderēs pasākuma vadītājam vai apmeklētājiem, kuri grasās publiski uzstāties. Mēs uzskatām ka, tribīne ir vēsturiski klasisks līdzeklis atvieglotai publiskai runai, jo, stāvot aiz tribīnes, runātājs jutīsies drošāk, kā arī tribīne ir izgatavota tā, lai nevarētu redzēt runātāja pierakstus un citus palīgmateriālus. Tribīne ir ražota no lakota bērza saplākšiem. Tribīne ir 70 cm plata un 120 cm augsta. Līdz ar to ļoti parocīga un paradzēta cilvēkiem, kuri ir vismaz 1,5 m gari. Tribīne noderēs arī, lai izvietot reklāmu, novietojot reklāmu uz priekšējās plaknes.

TELŠU GLABĀTUVE UN BIROJS UZZIŅĀM

“Akurāts” ofiss un noliktava atrodas Ādažos, Muižas ielā 9 un pasūtīt teltis Jūs varat internetā – www.akurats.lv vai pa tālruņiem 67394933 un 26338888. Rezervējiet laicīgi!