It visiem pieredzējušiem pasākumu organizatoriem labi saprotams, cik ļoti noderīgs ir uzticams pasākumu aprīkojuma serviss. Tad, ja sarīkojums notiek ārpus telpām, tādā gadījumā īpaši derīga Latvijas laika apstākļos ir telšu noma pasākumiem. Šeit http://akurats.com/lv/teltis ir pieejami dažādi telšu raksturojumi, tomēr kas tieši jāņem vērā, ja vajadzīgas teltis pasākumiem?

Telšu noma pasākumiem – ne vien mazākiem, bet arī lielākiem

Kā jau šajā mājaslapā iespējams aplūkot http://akurats.com/lv/teltis, tad teltis pasākumiem atrodamas visādās formās, tieši tādēļ telts īre vienmēr sākas ar izīrējamo telšu funkcijas apzināšanas. Dažreiz telšu īre ir nepieciešama tikai papildu aizsardzībai no lietus un pasākums kopumā norisināsies ārpus telts. Tad būs noderīga teltis zvaigznes formā vai vairāku mazu telšu īre. Tomēr vajadzīgā ietilpība precīzāk jāaprēķina tad, ja nepieciešamas teltis pasākumiem, kas pilnā apmērā notiks zem telts.

Telts īre neaprobežojas ar pamata izmēriem

Tālākais, ko būtu jāskatās pirms tiek pasūtīta telts īre, būtu telts formas un platība. Profesionāls pasākumu aprīkojuma serviss ļaus atrast atbilstošāko piedāvājumu, ļaujot, piemēram, savienot dažas teltis vienu ar otru, tā lai panāktu tieši Jums vajadzīgo lielumu. Visdažādākos standarta lielumus un arī piemērus varat izpētīt šeit: http://akurats.com/lv/teltis.

Pasākumu aprīkojuma serviss var iekļaut arī uzstādīšanu

Tas, kas būs izdevīgi, ja telšu īre būs komplektā kopā ar montāžu, tādēļ pašam nevajag to salikt un demontēt. pieredzējuši strādnieki parūpēsies par to, ka teltis pasākumiem vienmēr būtu tāpat arī labā ekspluatācijas stāvoklī. Telšu noma pasākumiem ir arī serviss, ko nodrošina arī uzņēmums “Akurāts” mājaslapā http://akurats.com/lv/teltis. Servisa piedāvātājs tāpat arī nodrošina to, ka telts īre ir komplektā ar piegādi un montāžu.

Piedāvājumā būs tāpat arī cita veida servisi, ne tikai teltis pasākumiem

Ja pasūtīsiet teltis no profesionāliem uzņēmumiem, kā piemēram, no šiem http://akurats.com/lv/teltis, varēsiet būt droši, par to, ka telšu īre nav vienīgais Jums lietderīgais pakalpojums, kuru uzņēmums piedāvās. Tādējādi telts īre var tikt papildināta arī ar citiem servisiem kā krēslu, grīdas vai galdu īri.
Uzņēmuma “Akurāts” telšu nomas apakšsadaļā http://akurats.com/lv/teltis sameklējiet tieši Jums nepieciešamo un izbaudiet svētkus pilnā apmērā!