spa viesnīcaVēlaties izbaudīt lielisku atpūtu, garšīgi paēst un izbaudīt vairāku veidu patīkamas procedūras, piemēram, SPA? Tad Jums jāapmeklē SPA viesnīca!

Lielisks restorāns gardām maltītēm

Labs restorāns spēj piedāvāt ne vien gardus ēdienus, bet arī lielisku atmosfēru. Tas regulāri atjauno ēdienkarti, piemērojot ēdienus attiecīgajai sezonai, kā arī regulāri tiek piedāvāti dažādi īpašie piedāvājumi. Tāpat labs un izsmalcināts restorāns ir piemērots kāzu, korporatīva pasākuma vai dzimšanas dienas norisei.

Teipošana ārstniecības nolūkos

Teipošana piemērota ne tikai traumu un sasitumu ārstēšanā, bet arī dažāda veida sāpju novēršanai, stājas korekcijai, pēcoperācijas rētaudu komplikāciju mazināšanai u.c. gadījumos – teipošana ir ļoti izplatīta. Teipošana ar K-Tape materiālu tiek veikta labākajos fizioterapijas kabinetos, nodrošinot labāko rezultātu. Un, piesakoties teipošanai atkārtoti vai izmanotojot to komplektā ar masāžu vai fizioterapeita konsultāciju, teipošana pieejama par izdevīgāku cenu.

Konferenču telpas dažādiem pasākumiem

Konferenču telpas ir viena no sastāvdaļām, kas lielā mērā iespaido konferences darbību. Ja vēlaties, lai Jūsu konferencē viss noritētu profesionāli un kvalitatīvi, jāizvēlas piemērotas telpas. Parasti piedāvājumā ir vairākas konferenču telpas, kas ir atšķirīgas pēc ietilpības un kuras var iekārtot pēc Jūsu mērķim, mainot gan krēslu skaitu un izvietojumu, gan tehnisko aprīkojumu un citus aspektus. Savukārt tad, kad konferenču telpas atstātas un konference noslēgusies, iespējams nakšņot kādā no gaumīgajiem numuriņiem.

SPA viesnīca – atļaujiet sevi palutināt

SPA viesnīca ir tieši tas, kas nepieciešams pēc ilgas un saspringtas darba nedēļas. Lieliska SPA viesnīca ļauj izbaudīt kādu no daudzajiem piedāvājumiem gan sievietēm, gan vīriešiem un/ vai pāriem. Lai SPA viesnīca būtu sevišķi patīkama, tajā tiek lietota tikai augstas kvalitātes kosmētika no labākajiem ražotājiem.

Sporta centrs aktīvai atpūtai

Fiziskās kondīcijas uzturēšanai lieliski noder sporta centrs. Viesnīcu kompleksos esošais sporta centrs sniedz daudzveidīgu aktīvo atpūtu un arī procedūras. Tur pieejama teipošana, dažādas grupu, kā arī individuālās nodarbības, savukārt tiem, kuri vēlas trenēties bez trenera palīdzības, patiks trenažieru zāle. Turklāt attiecīgais sporta centrs izceļas ne tikai ar kvalitatīviem trenažieriem, mājīgām telpām un zinošu personālu, bet arī ar ļoti vilinošām treniņu un nodarbību cenām.
Labākajos atpūtas kompleksos iespējams gan produktīvi strādāt, gan relaksēties – izmēģiniet, ko Jums sniedz SPA viesnīca, lielisks restorāns un labiekārtotas konferenču telpas!