aizdevumsNAUDAS AIZDEVUMS TIEŠI KONTĀ

 

Pašlaik starp ātrajiem kredītdevējiem valda liela konkurence, jo šo aizdevuma veidu piedāvā apmēram desmit kredītdevēji. kredīti pie dažādām kompānijām atšķiras ar tādiem rādītājiem kā procentu likme, maksimālais aizdevuma apmērs, atmaksas laiks un citiem. lielais piedāvājums sniedz lielākas iespējas Latvijas iedzīvotājiem atrast sev piemērotāko un izdevīgāko piedāvājumu. Protams, jo vairāk iespēju izvēlēties, jo vairāk jautājumu – kāds ātrais ātrais naudas aizdevums ir izdevīgāks un kā atrast tieši to, kas vajadzīgs?

Naudas aizdevums ar ātro kredītu palīdzību ir viena no ātrākajām iespējām, kā ļoti īsā laikā nokārtot kredīta aizdevumu negaidītu naudas izdevumu nokārtošanai. Kredīta piešķiršana notiek pietiekami īsā laikā, nav nepatīkamas formalitātes kā galvojums, izziņa no darbavietas un citas, līdz ar to ikvienam ātrā naudas kredīta pieprasītājam ir garantēts naudas aizdevums tieši norādītajā bankas kontā. Tas, kas ir vajadzīgs, ir bankas konts, uz kuru nāk pastāvīgi ienākumi, internets un e-pasta adrese. Ja esi vecumā no 18 līdz 70 gadiem un LR pilsonis vai iedzīvotājs, kuram ir piešķirta pastāvīgās uzturēšanās atļauja Latvijas valstī, kredīta saņemšanas procesam nevajadzētu būt komplicētam.

 

Pirms salīdzināt dažādu aizdevēju piedāvājumus vēlams pārliecināties, vai jums patiešām vispiemērotākais ir ātrais kredīts. Proti, ātrais kredīts ir paredzēts brīžiem, kad nauda vajadzīga pēc iespējas īsākā laikā, citos gadījumos izvērtējiet iespēju saņemtnaudu bankā.

Ātrais kredīts ir diezgan mazs aizdevums, tāpēc tas nav piemērots salīdzinoši lielu mērķu sasniegšanai. Šis aizdevums ir paredzēts ikdienas tēriņu segšanai, brīžiem, kad nedaudz pietrūkst līdzekļu, kāda pirkuma veikšanai, gadījumiem, kad ir izdevība izmantot labu atlaižu piedāvājumu, kā arī citiembrīžiem. Aizdevuma summa parasti nepārsniedz pāris simtus latu, tomēr vairāki aizdevēji piedāvā aizņemties līdz 1000 vai 1500 latiem.|Ja radušās negaidītas finansiālas  problēmas nereti nākas lūgt  naudu radiem, tuviniekiem. Ātrais kredīts ir saņemams ir 50 – 3000 eiro , kas Jums palīdzēs neparedzētos naudas izdevumu gadījumos.

Nosūtīt pieteikumu ātrajam aizdevumam – Jums  jāveic dažas vienkāršas darbības. Pirmkārt, Jums oficiāli jāpiesakās aizdevēja mājaslapā. Pēc veiksmīgas reģistrēšanās ir jāpiesaka nepieciešamā ātrā kredīta summa. Kad būsiet sekmīgi piereģistrējies, varēsiet pieteikties uz Jums noteikto aizdevumu un 10 minūšu laikā naudas pieteikums būs ieskaitīts Jūsu norādītajā kontā. Mazākā iespējamā summa, ko varat aizņemties, ir summa sākot no 50 Eiro, savukārt lielākā pieejamā summa visbiežāk 3000 eiro ar maksimālo aizdevuma atmaksas termiņa laiku līdz pat 24 mēnešiem.|Par kredīta pieteikuma nosūtīšanu un tā izskatīšanu tev nevajadzēs maksāt. . Ātro kredītu var noformēt katrs Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājsvecumā no 20 līdz 75 gadiem ar pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem. Tāpat būtiska ir kredītvēsture, jo ja tā ir negatīva un vēl aktīvi ātrie kredīti kādā no finanšu institūcijām, kredīts var netikt apstiprināts.

Nosūtīt pieteikumu ātrā kredīta saņemšanai ir pāris minūšu jautājums. Gadījumā, algas diena ir pēc pāris dienām, bet esi nonācis situācijā, kad ļoti steidzami vajadzīgi finanšu līdzekļi, tas ir viens no ātrākajiem variants. Piemēram, neparedzētu mājokļa vai automašīnas remonta situācijās, varbūt pēkšņi tev piedāvāts teicams ceļojuma piedāvājums – velti satraucies. Piereģistrējoties ātro kredītu aizdevumu izsniedzēja mājaslapā, noformē kredīta pieteikumu šodien un atrisini finansiālo jautājumu jau rīt.

Pieteikumus ātrā naudas aizdevuma pieprasījumam pieņem 24 stundas diennaktī. Saņemto pieteikumu akceptēšana un kredītu piešķiršana no 8.00 – 22.00. Personām ar nenokārtotām parādsaistībām un negatīvu maksājumu vēsturi ātro kredītu var arī atteikt. Turklāt svarīgs ir vērtējums par ikmēneša ienākumiem, kurš nosaka – kredīta atmaksa notiks pēc atmaksas grafika. Speciālisti patur tiesības piešķirt mazāku summu nekā pieprasītā, ja rodas šaubas par kredīta summas atmaksāšanas iespējām. Pēc ātrā kredīta saņemšanas profilā ir iespējams uzzināt kredīta atmaksas grafiku, kur būs norādīta fiksētā ikmēneša summa.

 

Ātrie kredīti savā starpā atšķiras ne tikai ar lielāko iespējamo apjomu, bet arī ar laiku, kādā tie ir jāatmaksā. Lielākā daļa ātro kredītu ir jāatmaksā viena mēneša laikā. Tomēr dažas kompānijas piedāvā arī krietni garāku atdošanas termiņu – līdz 12 vai pat 24 mēnešiem. Ātrie aizdevumi bieži ir pieejami laikā no 10 vai 15 minūtēm līdz pāris stundām.

 

Pirmais kredīts bez maksas ir aizdevums, ko var saņemt dažu kredītdevēju jaunie klienti. Tā ir lieliska iespēja aizņemties un par to nemaksāt. Kredītam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu, ne citus maksājumus un jāatdod ir tikpat, cik liels bija izsniegtā aizdevuma apmērs. Vai jums ir zināms kāds tikpat lēts kredīts?

Pirmais kredīts bez maksas:

  •   Bez komisijas maksas un procentu likmes;
  •   Bieži ir mazāks par 200 latiem;
  •   Pieejams Kredītdevēju jaunajiem klientiem.

Naudas kredīts pie ātrajiem kredītdevējiem ir piemērotākais risinājums brīžos, kad steidzami ir vajadzīga nauda. To ir iespējams saņemt laikā no dažām minūtēm līdz pāris stundām. Kredīti, ko izsniedz citi aizdevēji, bieži nav pieejami drīzāk kā pēc vairākām dienām un pat nedēļām. Vienīgais izņēmums ir pāris banku piedāvātie patēriņa kredīti to esošajiem klientiem.

Ātrais naudas kredīts ir ļoti ērti noformējams. Kredīts ir noformējams arī bez ķīlas un galvojuma kārtošanas. Naudas kredīts ir pieejams arī neiesaistot citus savu finanšu jautājumu kārtošanā. Tāpat aizdevuma saņemšana palīdzēs ietaupīt jūsu laiku un enerģiju. Visas vajadzīgās darbības aizdevuma noformēšanai ir iespējams veikt, izmantojot internetu un mobilo telefonu.

Pirmais kredīts bez maksas tiek izsniegts tikai vienu reizi – piesakoties pirmajam kredītam pie attiecīgā aizdevēja. Nākamajiem aizdevumiem piemēro noteiktu komisijas maksu. Ja aizņematies atkārtoti, tiek piedāvātas citas priekšrocības. Kompāniju esošie klienti parasti var saņemt lielākas naudas summas, to apmērs var būt līdz pat vairākām reizēm lielāks nekā pirmajam kredītam. Vēl viena kompānijas esošo klientu priekšrocība ir – noformējot aizdevumu nevajag reģistrēties aizdevēja mājas lapā.