Ikviens no mums grib dzīvot un strādāt sakoptā vidē, taču telpu uzturēšana ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums. Tiem, kuri grib gādāt par sakoptu vidi savā uzņēmumā, noderīgi būs paklāju un telpu uzkopšanas servisa Berendsen pakalpojumi.

Berendsen piemērots gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem, tur tiek nodrošināti vairāku veidu pakalpojumi, piemēram, higiēnas serviss, kurā ietverts moderns sanitārās telpas aprīkojums. Berendsen piederumi tualetes telpām ir funkcionāli un ērti lietošanā. Tualešu aprīkojuma līnijā šeit ietilpst dažādi produkti kā, piemēram, ziepju dozatori vai šķidro ziepju dozatori, kas ir ekonomisks variants roku mazgāšanai . Tāpat arī labs variants ir putu ziepju dozatori – putu ziepes ir labs veids, kā viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvi un videi draudzīgi.

GAISA ATSVAIDZINĀTĀJI, KAS NESATUR SMAGOS METĀLUS UN ALERGĒNUS

Piedāvājumā ietilpst arī gaisa atsvaidzinātāji. Atšķirībā no citām gaisa atsvaidzinātāju sistēmām, Berendsen gaisa atsvaidzinātāji neizplata gaisā nepatīkamas kristāliskas daļiņas. Tā vietā aromāts izdalās gaisā pakāpeniski bez aerosolu un dažādu mehānismu lietošanas. Atšķirībā no citiem gaisa atsvaidzinātājiem, Berendsen gaisa atsvaidzinātāji neveic smaku maskēšanu. Tie tās neitralizē. Tāpēc  tualetes telpa smaržos jauki vienmēr. Atsvaidzinātāja darbības pamatā ir neliels patentēts siltumelements, kas nesatur smagos metālus, savukārt aromāts neizraisa alerģijas.

Berendsen piedāvājumā arī tualetes birste. Komplektā ietilpst ne tikai tualetes birste, bet arī sienas stiprinājums. Akopējam nav jāpārvieto tualetes birste, tiek ietaupīts kopējais tīrīšanas laiks. Turklāt, lai tiktu nomainīta tualetes birste, nav jāpasūta jaunas tvertnes – tās tiek regulāri piegādātas. Tualetes birste no Berendsen ir izdevīgs variants, jo regulāra birstu nomaiņa iznīcina baktērijas, turklāt birstei ir mūsdienīgs dizains, kas   iederas katrā interjerā.

VIRTUVES DVIEĻU SERVISS BIROJIEM, RESTORĀNIEM UN CITĀM IESTĀDĒM – IZVĒLIES ĒRTĪBAS

Berendsen Tekstila Serviss klientiem piedāvā vēl kādu pakalpojumu –  kokvilnas dvieļu nomu un servisu. Tas nozīmē, ka virtuves dvieļi pēc noteikta laika tiek apmainīti pret jauniem. Virtuves dvieļi paredzēti lietošanai arī birojos, uzņēmumos, kafejnīcās un citās vietās. Domājot par klientu ērtībām, Berendsen piegādā tīrus virtuves dvieļus katru nedēļu. Šie virtuves dvieļi neatstāj pūkas uz traukiem. Virtuves dvieļi labi pilda savas funkcijas – virtuves dvieļi izgatavoti no augstas kvalitātes kokvilnas.

Berendsen nodrošina arī pilnu maināmo paklāju servisu, kas ļaus ērti izvēlēties telpām piemērotākos – gan dizaina paklājus, gan gumijas paklājiņus un citus risinājumus. Izvēloties šo servisu, būtiski ietaupīsi gan laiku, gan naudu, jo, pateicoties regulārajai paklāju nomaiņai, nebūs jāuztraucas par to tīrību.

Gaisa atsvaidzinātāji, ziepju dozatori, tualetes birste, virtuves dvieļi , kā arī citi efektīvi risinājumi Tavam uzņēmumam. Padari vienkāršāku savu ikdienu kopā ar Berendsen!