www.iizi.lv

Ar ko atšķiras dažādu veidu apdrošināšana? Izvēlies apdrošināties www.iizi.lv, ja saista ceļojumi vai nepieciešama cita veida apdrošināšanas risinājumi

Dzīve ir visādu pārsteigumu pilna – un ne jau visi sniedz pozitīvas emocijas. Piemēram, saplīst automašīna, kaimiņi appludina mājokli, ceļojuma laikā pazūd bagāža vai pēkšņi atceļas lidmašīnas reiss. Protams, no tādām situācijām nav pasargāts neviens, tomēr radīto stresu var mazināt apdrošināšanas polise. Ņemot vērā, ka pastāv visdažādākie apdrošināšanas veidi, katrs var atrast savām prasībām piemērotāko risinājumu un izmantot visas polises priekšrocības. Zināmākie apdrošināšanas veidi ir automašīnas apdrošināšana, mājokļa apdrošināšana (piemēram, https://www.iizi.lv/majokla-drosibai) un ceļojuma apdrošināšana. Protams, pieejami arī citi apdrošināšanas veidi, par kuriem vairāk iespējams izlasīt, piemēram, šeit – https://www.iizi.lv/apdrosinasanas-risinajumi.
Ja vēlies izprast, kuri apdrošināšanas veidi sniegs vislielāko labumu, vērts neizvēlēties pirmo, bet izvērtēt vairākas opcijas.

Plaša informācija par apdrošināšanas risinājumiem –

www.iizi.lv

Ja vēlies noformēt labu apdrošināšanu, vērts ieskatīties www.iizi.lv piedāvājumā. Tur atradīsi visdažādākos risinājumus dažādām dzīves situācijām. www.iizi.lv ir viens no lielākajiem apdrošināšanas brokeriem šajā valstī – www.iizi.lv nodrošina ērtus, izdevīgus un saprotamus apdrošināšanas veidus , kurus iespējams noformēt gan ierodoties filiālē personīgi, gan arī internetā. Izvēloties www.iizi.lv, allaž varēsi izvēlēties piemērotākos risinājumus. Plašāku informāciju par to, kā sazināties ar apdrošināšanas speciālistiem, atradīsi sadaļā – kontakti.
Viena no svarīgākajām lietām mūsu dzīvē, kas dod arī aizsardzības sajūtu, ir mūsu mājas. Tomēr tas nozīmē arī zināmas rūpes, tādēļ ir būtiski gādāt par to drošību. Vislabāk to paveikt, iegādājoties piemērotu apdrošināšanas polisi, piemēram, https://www.iizi.lv/majokla-drosibai. Ieskatoties https://www.iizi.lv/majokla-drosibai, ātri un vienkārši pārliecināsies, kāds ir Tev atbilstošākais piedāvājums – piemēram, saukto risku apdrošināšana vai visu risku apdrošināšana.

Un, bez šaubām, vispopulārākā ir automašīnas apdrošināšana – octa un kasko polises. Šķiet, nevienam nav jaunums, ka octa ir obligāta prasība un bez tās nav tiesību ņemt dalību ceļu satiksmē. Savukārt, kasko ir brīvprātīga automašīnas apdrošināšana, kas sniedz papildus aizsardzību. Jāpiebilst gan, ka ir izņēmumi, kad kasko automašīnas apdrošināšana ir obligāti nepieciešama, piemēram, kad izmantoti līzinga pakalpojumi.
Esi ieskatījies https://www.iizi.lv/apdrosinasanas-risinajumi, https://www.iizi.lv/majokla-drosibai un citās mājaslapas sadaļās, tomēr joprojām ir jautājumi? Tad ieskaties interneta vietnes www.iizi.lv sadaļā – kontakti -, kur atradīsi kontaktinformāciju. Tāpat sadaļā ”kontakti” atradīsi informāciju par Tev tuvāko iizi.lv filiāli . Parūpējies par sevi ar www.iizi.lv!

dth=”150″ height=”150″ />