Darba videi vienmēr ir jābūt uzkoptai un higiēniskai. Tas ir būtiski ne tiaki tāpēc, ka klienti to novērtēs, bet arī garantē patīkamu vidi darbiniekiem. Kā gādāt par biroja vai, piemēram, restorāna telpām?

SERVISS, KAS ATVIEGLOS RŪPES

Berendsen piedāvātais sanitārās telpas aprīkojums palīdzēs veidot tīru vidi gan lielos uzņēmumos, gan mazās firmās un birojos. Higiēnas aprīkojums ir īpaši svarīgs, lai nodrošinātu patīkamu darba vidi gan darbiniekiem, gan kompānijas sadarbības partneriem. Mūsdienīgajā un funkcinonālajā tualetes telpu aprīkojumā ietilpst , piemēram, ziepju dozatori. Uzņēmuma piedāvājumā esošie putu ziepju dozatori ir praktiski un ērti lietošanā, turklāt ar putu ziepēm netīrumus var nomazgāt īpaši efektīvi. Ziepju dozatori veidoti tā, lai  ar vienu spiedienu  rokās nonāktu precīzi 0,4 ml putu ziepju. Ņemot vērā precīzo daudzumu un ziepju koncentrāciju, tualetes apmeklētājiem nav daudz jāpatērē ziepes un ūdens.

GAISA ATSVAIDZINĀTĀJI PATĪKAMAM AROMĀTAM

Piedāvājumā ietilpst arī dažādi gaisa atsvaidzinātāji visām vēlmēm. Atšķirībā no citām gaisa atsvaidzinātāju sistēmām, Berendsen gaisa atsvaidzinātāji neizplata gaisā sīkas, nepatīkamas kristāliskas daļiņas. Tā vietā aromāts izdalās gaisā pakāpeniski. Atšķirībā no citiem gaisa atsvaidzinātājiem, Berendsen gaisa atsvaidzinātāji nemaskē smakas. Tie padara smakas neitrālas. Tādēļ  tualetes telpa smaržos labi vienmēr. Atsvaidzinātāja darbības pamatā ir neliels patentēts siltumelements, kas nesatur smagos metālus, savukārt aromāts neizraisa alerģijas.

PIEDĀVĀJUMĀ ARĪ DAUDZ CITU PREČU

Berendsen sortimentā arī tualetes birstes. Komplektā ietilpst ne vien birste, bet arī sienas izturīgs stiprinājums. Akopējam nav jāpārvieto birste, kā rezultātā ietaupās kopējais tīrīšanas laiks, ko darbinieks parasti pavada, veicot uzkopšanas pienākumus. Turklāt, lai tiktu nomainīta tualetes birste, nav jāpasūta jaunas tvertnes – tās tiek regulāri piegādātas no Berendsen puses. Baidāties, ka tā nepiestāvēs telpas dizainam? Neraizējaties, jo Berendsen piedāvā preces dažādās krāsās ar mūsdienīgu izskatu.

BERENDSEN GARANTĒ IZCILU SERVISU

Daudzu gadu pieredze ir ļāvusi Berendsen attīstīt savus pakalpojumus līdz pat mazākajai niansei. Tas nodrošina izcilu servisu un piemērotāko pakalpojumu izvēli. Ienāciet uzņēmuma mājaslapā un aplūkojiet preces, kas atvieglos tīrības uzturēšanu kā birojā, tā citviet.