1a.lv trauku mazgājamā mašina -Ja tieši pašlaik esi trauku mazgājamās mašīnas meklējumos, tad pirms tās pirkšanas ir jāievēro tikai 3 galvenie nosacījumi: salīdzini, salīdzini un vēlreiz salīdzini. Ja pāris gadus atpakaļ trauku mazgājamā mašīna vienkārši tika uzskatīta par preci, tad mūsdienās pastāv ļoti dažādas variācijas cenu, funkciju un dizaina ziņā.

Top 5 padomi izvēloties trauku mazgājamo mašīnu:

  1.  Ja Jūsu virtuve ir vieta, kur parasti uzturas visa ģimene vai vieta, kur tiek uzaicināti draugi uz tasi kafijas un sarunām, tad noteikti vēlēsieties, lai trauku mazgājamā mašīna ir pietiekami klusa. Šis nosacījums ir svarīgs arī tad, ja virtuve ir atvērta tipa un ir savienota ar citām telpām, kas nozīmē, ka skaļa trauku mazgājamā mašīna būs diezgan traucējoša.
  2.  Ja Jums ir apnicis ar rokām mazgāt savus trauslos porcelāna vai kristāla traukus, tad vienmēr ir iespējams iegādāties trauku mazgājamās mašīnas modeli, kas to veiks Jūsu vietā īpaši rūpīgi. Parasti šādas saudzīgās mazgāšanas programmas un speciāli sensori, kas mazgāšanas procesā neļauj sabojāt Jūsu traukus ir pieejami dārgākajām trauku mazgājamajām mašīnām.
  3.  Apsveriet kā trauku mazgājamā mašīna iederēsies Jūsu virtuves interjerā? Vai Jūs vēlaties tradicionālā izskata modeli vai kaut ko modernāku, piem., nerūsējošā tērauda vai krāsainus modeļus? Perfektai saderībai ar virtuves interjeru labākā izvēle būs iebūvējamās trauku mazgājamās mašīnas, kas nozīmē, ka tās apdare saskanēs ar pārējo virtuves iekārtu.
  4.  Par katru trauku mazgājamo mašīnu tiek sniegta informācija par to, cik liels ir tās enerģijas patēriņš (ūdens, elektrība). Noteikti ir vērts iegādāties pašu energoefektīvako modeli, kas ilgtermiņā Jums ļaus ietaupīt uz ūdens un elektroenerģijas rēķiniem.
  5.  Dažiem modeļiem ir speciāli sensori, kas spēj uztvert netīrumus, kas nozīmē, ka tādējādi var zināt cik daudz šie trauki ir jāmazgā un vajadzības gadījumā var samazināt mazgāšanas ciklu, kas savukārt ietaupa enerģiju un ūdeni.

Blakus jau minētajiem padomiem noteikti jāuzsver vēl kas – nepērciet modeļus ar vairāk funkcijām nekā Jums nepieciešams. Ja Jūsu prasības ir vienkāršas un Jūs katru dienu slēdzat trauku mazgājamo mašīnu uz vienas un tās pašas programmas, tad nav vērts tērēt lielu naudu par modeli, kuram ir desmitiem programmu, signāli u.tml.

Lai iegādātos kādu no trauku mazgājamajām mašīnā, ienāciet uzticamā interneta veikala 1a.lv mājas lapā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *