Ja rīkojat pasākumu un nepieciešamais aprīkojums nav pieejams vai ir nepietiekamā skaitā, noderīga var būt pasākumu inventāra noma. Tā ir laba iespēja, īpaši, ja konkrētais aprīkojums vajadzīgs tikai uz dažām stundām.

Brīvdabas pasākumos, piemēram, tirdziņos , noderīga būs Akurāts telšu noma. Svarīgi, ka Akurāts telšu noma paredz pilnu servisu – arī piegādi, montāžu un demontāžu. Teltis nojumes tiek nodrošinātas vairākās formās un izmēros, kas dos iespēju ikvienam ērti izvēlēties labāko variantu.

Vai domājat, ka brīvdabas pasākumi var notikt tikai gada siltajā laikā? Tas nebūt tā nav – brīvā dabā pasākums var notikt vienmēr, nepieciešams tikai piemērots aprīkojums. Piemēram, gāzes sildītāji terasēm. Izvēloties šo risinājumu, jāielāgo, ka gāzes sildītāji terasēm spēj apsildīt aptuveni divdesmit kvadrātmetrus lielu platību, sniedzot patīkamu gaisotni visiem pasākuma apmeklētājiem.

Pasākumā nepieciešama garderobe? Nomas piedāvājumā arī tā!

Dažādos pasākumos vajadzīga var būt arī bāra letes noma. Bāra letes noma piemērota dažādiem pasākumiem – kā ballītēm, tā brīvdabas pasākumiem un izstādēm. Būtiski, ka bāra leti var vienkārši pielāgot dažādām vajadzībām – gan pēc izvietojuma, gan citiem parametriem.
Bet varbūt pasākumam vajadzīga arī garderobe? Par to parūpēsies garderobes noma! Garderobes noma visbiežāk ietver vairākas būtiskas lietas, piemēram, spoguļus, drēbju pakaramos un starpsienas. Pateicoties mūsdienīgajiem risinājumiem, garderobes noma iederēsies visdažādākajos pasākumos.

Iemesli, kādēļ izvēlēties inventāra nomu

Aprīkojumu var pielāgot konkrētajam pasākumam.
Piemēram, ja nepieciešama konkrēta izmēra telts, Akurāts telšu noma spēs to sniegt, un nebūs vajadzīgs pielāgot jau iepriekš iegādātu telti.
Izvēlieties inventāra nomu un ietaupiet
Ja ir skaidrs, ka, piemēram, bāra lete aktuāla būs tikai vienā pasākumā, tā iegāde nebūs racionāls pirkums. Tā vietā noderīga var būt bāra letes noma, kas dos iespēju ietaupīt līdzekļus, jo jāmaksā vien par tās izmantošanas laiku.
Neuztraucieties par inventāra uzglabāšanu un uzturēšanu.
Pēc pasākuma beigām jāgādā par inventāra uzglabāšanu un nepieciešamo apkopi. Tas ne vienmēr ir vienkārši. Saņemot vajadzīgo aprīkojumu uz vajadzīgo brīdi, šī problēma atkrīt. Piemēram, gāzes sildītāji terasēm ir sezonāls variants, tāpēc daudzi dod priekšroku to nomai. Turklāt nomājot, atkrīt arī rūpes par transportēšanu, montāžu un demontāžu.
Pieejamas speciālistu konsultācijas
Lai arī kāda būtu nepieciešamība – garderobes noma vai kāds cits variants, nomas servisa darbinieki vienmēr būs priecīgi palīdzēt izvēlēties labāko risinājumu!