Parādoties arvien jaunām apdrošināšanas firmām, aktuāls kļūst jautājums par to, kur iespējams saņemt izdevīgus un kvalitatīvus apdrošināsanas pakalpojumus. Gribi iegūt atbildi uz šādu jautājumu? Dodies uz iizi.lv.

OCTA (civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana) ir nepieciešama ikvienam automobilim, kā arī citiem motorizētiem transportlīdzekļiem, kas tiek izmantoti satiksmē. OCTA polises vari iegādāties dažādos veidos, tostarp arī mājaslapā iizi.lv, kas iekļauj arī patiešām nozīmīgu info par OCTA polisēm un to darbību. OCTA polises princips darbojas gan visās Eiropas Savienības valstīs, gan arī EEZ zonā ietilpstošajās valstīs (Norvēģijā, Islandē, Šveicē, Lihtenšteinā).

Uzzini vairāk- https://www.iizi.lv/lv/octa!

KASKO sniedz iespēju iegūt kompensāciju arī par bojājumiem, kas radušies 3. personu dēļ

Iedomājies situāciju – uzsākot dienas gaitas ieraugi, ka Tavam auto uzkritis lūztošs koks. Šādu un vairāku citu situāciju gadījumā kompensāciju par radītajiem zaudējumiem piedāvā KASKO polise, kas pieejama dažādos variantos pie vairākiem uzņēmumiem. KASKO, salīdzinājumā ar OCTA, nav obligāta, taču tā aptver ievērojami plašāku to situāciju skaitu, kad par bojājumiem tiek saņemta kompensācija. KASKO iespējams pieteikt arī mājaslapā iizi.lv.

Tiek meklēta vietne, kur iespējams veikt apdrošināšanu? Ienāc iizi.lv

Apmeklējot vietni iizi.lv, top skaidrs – attiecīgais uzņēmums rūpējas par saviem klientiem, jo uzreiz iespējams ne vien piesacīties vajadzīgajam apdrošināšanas veidam, bet arī atrast plaša profila informāciju par ikvienu no pakalpojuma veidiem. Turklāt Iizi.lv savus pakalpojumus sniedz ne tikai privātpersonām, bet arī uzņēmumu vadītājiem, tāpēc, kad gribi iegūt kvalitatīvus, daudzveidīgus un saprotamus apdrošināšanas piedāvājumus, Iizi.lv Tev spēs palīdzēt.

KASKO kalkulators palīdz ērti noskaidrot izdevīgākos piedāvājumus

KASKO kalkulators ir pavisam ērts rīks atbilstošākās apdrošināšanas atrašanai. Šī rīka lietošanai vajadzīgas vien dažas minūtes, lai veiktu vajadzīgās darbības – Tev vajadzēs ievadīt informāciju par transporta līdzekli, kā arī tā izmantošanas teritoriju un vadītājiem, un, izanalizējot attiecīgo informāciju, KASKO kalkulators ievērojami atvieglos piemērotākā lēmuma pieņemšanu. Iizi.lv pieejamais KASKO kalkulators vienkārši izprotams ikvienam cilvēkam neatkarīgi no vecuma, tāpēc to izmanto arvien lielāks cilvēku skaits.

Tavam transportlīdzeklim nav OCTA polise? Šādos gadījumos problēmas ir būtībā garantētas

OCTA polise ir obligāta, un ja Tavam auto tās nav, saņemsi sodu divu soda punktu un 85 līdz 120 eiro apmērā. Savukārt, izraisot avāriju ar transporta līdzekli, kam nav OCTA polise, zaudējumus būs jāsedz Tev. Tā kā OCTA polise maksā dažus desmitus eiro gadā, daudz prātīgāka darbība ir tās iegādāšanās.

Apdrošināšanas polises jebkura vajadzībām – tā darbojas iizi.lv! Izmēģini šo servisu pats!