Laiks ir kļuvis par vērtību, un arvien vairāk cilvēku dod priekšroku tiešsaistes pakalpojumiem – īsākam ceļam pie mērķa. Ar interneta starpniecību var ne tikai iepirkties un apmaksāt rēķinus, bet arī pieteikties naudas aizdevumam.

Ātrie kredīti ir pieejami no jebkuras vietas, kur vien ir interneta pieslēgums, turklāt aizdevumu var saņemt 15 minūšu laikā. Lai pieteiktos aizdevumam internetā nav nepieciešami ne ķīla, ne galvojums, tā ka, ja situācija prasa tūlītēju risinājumu, ātrie kredīti var būt noderīgi.

Ikviens cilvēks var saskarties ar situāciju, kad steidzami jāatrod papildu nauda, un nebanku kredīts bieži ir optimāls risinājums. Ne vienmēr kredītu var saņemt bankā, jo banku aizdevumiem parasti piesakas, lai nopirktu nekustāmo īpašumu vai mašīnu, nevis lai apmaksātu ikdienas rēķinus. Salīdzinoši nelieliem ikdienas tēriņiem ir izstrādāts ātrais kredīts, ar kura palīdzību var laikus apmaksāt rēķinus vai nopirkt nepieciešamās preces. Taču atcerieties, ka ātrais kredīts nav paredzēts izklaidei un nepārdomātiem tēriņiem. Vairāk uzzini Kredits7 mājaslapā!

Atbildīga aizņemšanās – obligāts nosacījums

Pirms aizņemšanās noteikti izvērtējiet savu maksātspēju! Regulāri ienākumi un pamatots aizdevuma iemesls – divi noteikumi, kas jāņem vērā, lai ātrais kredīts palīdzētu, nevis atnestu papildu sarežģījumus. Jebkurš ātrais kredīts nozīmē tēriņus nākamnedēļ vai nākamajā mēnesī, tāpēc aizdevumam nevajadzētu pārsniegt 20-40% no mēneša ienākumiem: algas, stipendijas, pensijas u.c.. Aizdevējam ir tiesības atteikt kredītu, ja prasītā summa ir neadekvāta norādītajam ienākumu līmenim. Vienmēr objektīvi apdomājiet apstākļus – ja bez ātrā aizdevuma situācija pasliktināsies, ātrais kredīts ir vērā ņēmams variants.

Kādas prasības jāizpilda aizņēmējiem

Lielākā nebanku aizdevēju daļa sadarbojas tikai ar tiem cilvēkiem, kuriem ir pozitīva kredīvēsture. Tas nozīmē, ka ātrie kredīti internetā ir pieejami cilvēkiem bez pārkāptām kredītsaistībām un nesegtiem aizdevumiem. Kredītvēsturi ietekmē ne tikai kreditēšana, līzinga pakalpojumi un ātrie kredīti internetā, bet arī ierasti rēķini, soda kvītis u.tml. Rūpējieties par savu kredītvēsturi, lai ātrais kredīts tiktu Jums piešķirts! Kredītdevēja mājaslapā var atrast visu nepieciešamo informāciju par aizņemšanos un kredīta atmaksas kārtību. Turpat būs pieejams kredītlīgums un kredītu kalkulators, kas uzrāda kopējo atmaksas summu un procentu apjomu. Ātrie kredīti internetā ir domāti atbildīgiem aizņēmējiem, tāpēc vienmēr izvērtējiet savas iespējas laikus segt parādsaistības!