Mēs dzīvojam laikā, kad naudas kredīti vairs nevienu neizbrīna – tie tiek izmantoti dažādiem mērķiem. Lai arī, kad nepieciešams naudas aizdevums, daudzi joprojām izmanto bankas pakalpojums, šobrīd tam pieejamas arī alternatīvas.

Pie ātro kredītu kompānijām noformējami dažāda apmēra naudas kredīti, tādēļ tie var palīdzēt gan tad, ja finanses vajadzīgas mazu izdevumu dzēšanai, gan arī tad, ja ieceres ir vērienīgākas. Pirms izvēlies, kurš naudas aizdevums Tavai situācijai ir vispiemērotākais, nosaki, kāda summa Tev nepieciešama. Tas ļaus noteikt- Tev nepieciešams īstermiņa vai ilgtermiņa naudas aizdevums. Vairāk uzzini šeit!

Kredīts bez maksas

Īstermiņa kredīts bez ķīlas tiek izsniegts dažu simtu eiro apmērā. Jārēķinās, ka šāds aizdevums parasti jāatdod 30 dienu laikā. Vērtējot, kurš kredīts bez ķīlas Tavam gadījumam ir atbilstošākais, uzmanību pievērs arī tādiem faktoriem kā procentu likme un aizdevuma izsniegšanas laiks. Pie vairākiem aizdevējiem tiek nodrošināts kredīts bez maksas. Kredīts bez maksas nozīmē, ka pēc termiņa beigām jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies. Jāielāgo, ka tas attiecas tikai uz tiem, kuri pie konkrētā kredītdevēja aizdevumu noformē pirmo reizi.

Lai arī kredīts bez maksas var būt vilinoša iespēja, jāielāgo, ka tas bez papildu izdevumiem pieejams tikai tad, ja tiek atmaksāts paredzētajā termiņā. Bieži vien kredītdevēji piedāvā arī izdevību atlikt atmaksas termiņu, taču jārēķinās, ka tas pieejams par papildu maksu.

Vai tiešsaistē var noformēt arī aizdevumu uz ilgāku laika posmu?

Ilgtermiņa naudas aizdevums piemērots tad, ja iecerēts aizņemties naudu uz vairākiem mēnešiem vai gadiem. Atkarībā no izvēlētā kredītdevēja, iespējams aizņemties naudu pat vairāku tūkstošu apjomā.

Gādājot par patērētāju ērtībām, daudzu kredītkompāniju sortimentā arī SMS kredīti. Būtībā SMS kredīti ir tāds pats kredīts bez ķīlas, taču tos iespējams noformēt nosūtot vienu īsziņu. Šī iemesla dēļ SMS kredīti var noderēt tad, ja naudu aizņemties nepieciešams steidzami.

Kredīta noformēšanas noteikumi

Izvērtējot, kur aizņemties naudu, būtiski iepazīties ar visiem aizņemšanās noteikumiem. Naudas kredīti tiek doti tiem Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuri-
> Atbilst izvirzītajam vecuma ierobežojumam;
> Ir ar pozitīvu kredītvēsturi un regulāriem ienākumiem.

Naudas kredīti un SMS kredīti var kļūt par atbildi dažādās situācijās, taču, pirms aizņemties naudu, būtiski samērot savas vēlmes ar iespējām. Noformē aizdevumu tikai tad, ja bez tā patiešām nevari iztikt .

https://www.viasms.lv/