sms kredītsĀtrie aizdevumi: SMS kredīts, īstermiņa aizdevums, patēriņa kredīts visdažādākajām situācijām

Situācijās, kad nepieciešami papildu naudas līdzekļi, par daudzu novērtētu variantu kļuvis ātrais aizdevums. Un ne velti – tam pieteikties iespējams neizejot pat no mājām. Turklāt ātrais aizdevums pieejams bez ķīlas un galvojuma.

Ko ņemt vērā pirms kredīta noformēšanas

Lai aizdevums būtu pieejams, jāatbilst vairākām prasībām. Pirmkārt, kredīts tiek izsniegts personām ar atbilstošu maksātspēju. Otrkārt- jāņem vērā arī vecuma ierobežojums.
Visbiežāk ātrie aizdevumi tiek izsniegti no 20 gadiem. Nosacījums kredītus izsniegt no 20 gadiem saistās ar vairāku aizdevēju vienošanos, lai veicinātu atbildīgu kredīta noformēšanu. Taču ir arī tādi kredītdevēji, kas savus pakalpojumus izsniedz nevis sākot no 20 gadiem, bet, piemēram, no 18 gadu vecuma.
Izskatot aizdevuma pieteikumu, kredītdevējs ņem vērā arī kredītvēsturi. Lai ātrais aizdevums tiktu piešķirts, nedrīkst būt nenokārtotu parādsaistību.

Aizdevumu veidi

Piedāvājumā dažādu veidu aizdevumi- īstermiņa aizdevums, patēriņa kredīts, SMS kredīts. īstermiņa aizdevums ir risinājums, ja nauda vajadzīga uz neilgu laika posmu, jo termiņš parasti ir 30 dienas. Pieejamā naudas summa parasti nepārsniedz dažus simtus eiro. Patēriņa kredīts tiek izsniegts uz garāku laika posmu un pieejamā summa var būt vairāki tūkstoši eiro. Plaši izmantots ir arī SMS kredīts – iespēja aizņemties arī tad, ja nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu. SMS kredīts ir piemērots, ja nauda vajadzīga steidzami.
Kad izvērtēts, kurš piedāvājums piemērotākais, vērts pievērst uzmanību arī tā procentu likmei. Tas palīdzēs noskaidrot, cik tad konkrētais kredīts galu galā izmaksās.
Lai arī nebanku aizdevumiem ir daudz priekšrocību, tā noformēšana ir atbildīgs solis. Aizņemies tikai tad, ja esi drošs par savu maksātspēju.