gumijas paklāji

Paklāji, mikrošķiedras lupatiņas un mopi: efektīvi palīgi patīkamai videi

Paralēli tiešo darba pienākumu veikšanai, uzņēmumu darbiniekiem nereti jāgādā arī par tīrības uzturēšanu darba vietā – kuram gan nepatīk uzturēties sakārtotās telpās, turklāt telpas ir arī uzņēmuma vizītkarte.
Daudzu uzņēmumu īpašnieki ir pārliecinājušies, kā paklāji, mopu serviss, mikrošķiedras lupatiņas un citi palīglīdzekļi var atvieglot rūpes par telpu uzturēšanu. Turpinājumā uzzināsi, kā tie var palīdzēt arī Tev!

Kokvilnas paklāji un gumijas paklāji grīdām – izvēlies kvalitāti

Par telpu uzturēšanu palīdzēs parūpēties piemēroti paklāji. Piemēram, kokvilnas paklāji un gumijas paklāji ir ļoti funkcionāls un praktisks risinājums, jo uzsūc mitrumu un netīrumus! Gumijas paklāji ir ļoti izturīgi arī pret salu, tādēļ tos var novietot arī pie ieejas ēkā. Kokvilnas paklāji spēj uzsūkt pat septiņas reizes vairāk netīrumu un mitruma, nekā pats sver! Jāpiebilst, tie pieejami dažādās krāsās, tādēļ lieliski iederēsies jebkurā interjerā.
Labs paklāju serviss spēj nodrošināt ne tikai plašu paklāju sortimentu, bet arī to nomaiņu un tīrīšanu. Tas nozīmē, ka izmantotie paklāji regulāri tiks aizstāti ar jauniem un tīriem, un Tev nebūs jāuztraucas par paklāju uzturēšanu.

Mopu serviss grīdu tīrībai – https://www.berendsen.lv/risinajumi/paklaji/gumijas-paklaji/

Lai nebūtu jāuztraucas par grīdas uzkopšanas aprīkojuma uzglabāšanu un uzturēšanu, noderīgs var būt mopu serviss. Tas nozīmē – klients izvēlas sev piemērotāko mopu un uzņēmums to piegādā norunātajā laikā un vietā, kā arī veic to regulāru apmaiņu. Mopu serviss sniedz ne vien tīrākas garantē, bet dažādus citus ieguvumus – piemēram, samazina alerģiju rašanos, pagarina grīdu kalpošanas laiku, kā arī samazina kopējās izmaksas. Domājot par dažādām klientu vajadzībām, mopu serviss nodrošina dažādus mopu veidus un izmērus.

Mikrošķiedru lupatiņas – moderns palīglīdzeklis telpu uzkopšanai

Mikrošķiedru lupatiņas ir universālas – tās noder dažādu virsmu apstrādei, piemēram, gludu virsmu spodrināšanai. Ne mazāk nozīmīgs ir arī fakts, ka mikrošķiedru lupatiņas atvieglo darbu, jo ar tām netīrumus notīrīt ir daudz vieglāk. Turklāt, lietojot mikrošķiedru lupatiņas, nav papildus jālieto kādi ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi.

Putu ziepju dozators ērtībām labierīcībās

Interesē arī higiēnas aprīkojums? Ielūkojies plašajā klāstā un atrodi atbilstošāko risinājumu! Piemēram, putu ziepju dozators ļauj viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvā un videi draudzīgā veidā. Jāatzīmē, putu ziepju dozators ir arī ekonomisks risinājums, jo vienā reizē tiek izmantots 0,4 ml ziepju. Putu ziepju dozators, kā arī cits tualetes telpu aprīkojums pieejams dažādos dizainos un krāsās, tādēļ labi iederēsies dažādos interjeros.
Gādāt par kārtīgu darba vidi vēl nekad nav bijis tik ērti – paklāji, mikrošķiedru lupatiņas, kā arī citi palīglīdzekļi nodrošinās teicamu rezultātu.