krāsniņasJau sen garām tie laiki, kad ar malku kurināmās krāsniņas bija vienīgā opcija, kā parūpēties par siltumu mājoklī. Šobrīd pieejamas vēl arī citas opcijas, piemēram, dažādu veidu kamīnkrāsnis, granulu katli, kā arī cita tipa krāsniņas. Taču, kurš risinājums ir labākais?
Efektīvākā varianta piemeklēšanai vajadzētu atvēlēt pietiekami daudz uzmanības un laika, jo apkures sistēma tomēr netiek ieviesta uz vienu sezonu vien.
Lai būtu vieglāk saprast, kāda apkure un krāsniņas nepieciešamas konkrētajā situācijā, vēlams vērsties pie ekspertiem, kas dos vērtīgas konsultācijas un ieteiks izdevīgāko variantu. Taču, iespējams, noderīga būs arī vairāki padomi.

Funkcionālas kamīnkrāsnis uzzini svarīgākās atšķirības!

Kamīnkrāsnis ir ne tikai funkcionāls variants, kamīnkrāsnis ikvienā telpā var uzburt īpašu noskaņu! Kamīnkrāsnis labi iederas kā dzīvojamā namā, tā vasarnīcā – ņemot vērā izsmalcināto dizainu, daudzi no izstrādājumiem strādās arī kā burvīgs interjera elements! Ieskatoties specializēto veikalu piedāvājumā, jāatzīst, ka kamīnkrāsnis pieejamas daudzveidīgā klāstā – daudzpusīgi stili, veidi, izmēri, materiāli ļaus katram piemeklēt vajadzībām atbilstošāko iespēju. Vēl viens bonuss, ko nodrošina kamīnkrāsnis – siltums, ko tās izplata, nesausina gaisu.
Podiņu kamīnkrāsnis ir pazīstamas jau kopš sen seniem laikiem. Tās ir ne tikai praktiskas, bet var būt arī grezns interjera papildinājums. Podiņu kamīnkrāsnis katrai telpai dos papildus omulību, turklāt šādu variantu mūsdienās izvēlas ne tikai lauku īpašuma saimnieki – podiņu kamīnkrāsnis labi iederas arī pilsētas namos. Siltums, ko rada podiņu kamīnkrāsnis izplatās lēnām un vienmērīgi.
Viena no daudzu iecienītām opcijām ir centrālapkures kamīnkrāsnis. Zināmāko preču zīmju centrālapkures kamīnkrāsnis ir drošas un atbilst augstākajiem drošības standartiem. Izvēlei vairāku tipu centrālapkures kamīnkrāsnis, tādēļ pirms iegādes allaž būtiski konsultēties ar speciālistiem, kā arī iepazīties ar visiem parametriem.

Kādi ir čuguna katli?

Ievērojama opcija, ja vajadzīgas krāsniņas, ir arī čuguna katli. Čuguna katli piemēroti dažādu telpu apsildīšanai. Čuguna katli kurināmi ar koku, skaidu briketēm, oglēm. Būtiski, ka čuguna katli ir izturīgi pret koroziju un to darbības ilgums var sasniegt pat 30 gadus. Ja vēlies, lai Tavā namā būtu droša un ilgtspējīga apkure, iegādājies čuguna katlu.

Apkures sistēmas iegāde tiešsaistē

Vairāku veidu iespējas – piemēram, čuguna katli, vairāku veidu kamīnkrāsnis, kā arī cita veida krāsniņas atrodamas internetā. Ieskatieties piedāvājumos un piemeklējiet atbilstošāko risinājumu!