autoskola DaugavpilīJŪS VĒLATIES SAŅEMT B KATEGORIJAS TIESĪBAS? SĀCIET PROCESU AR AUTOSKOLAS SAMEKLĒŠANU!

Iespējams Jūs esat nolēmis, ka būs pienācis laiks nokārtot B kategorijas tiesības, vai varbūt esat nonācis situācijā, kur ir vajadzīgi ADR kursi, kas dod iespēju uzzināt, kā ir nodrošināma bīstamo kravu pārvadāšana. Kādā veidā atrast piemērotu vietu, kurā pieejami ne tikai ADR kursi, saņemamas A, D un B kategorijas tiesības un arī apgūstami pirmās palīdzības kursi autovadītajiem, un kur vide un mācības būs mūsdienu standartiem atbilstošas?

GANDRĪZ VISAS AUTOSKOLAS PIEDĀVĀ IEGŪT B KATEGORIJAS TIESĪBAS

Tādā gadījumā, ja esat nepieredzējis autobraucējs, kam ir nepieciešamas B kategorijas tiesības, , piemēram, Jums jāizvēlās konkrēta skola, piemēram, Fortuna, Vanags, Mustangs, autoskola Daugavpilī CredoAutoprieks. Visās lielākajās autoskolās, lai varētu saņemt B kategorijas tiesības, vēl pirms CSDD eksāmena nepieciešams iziet teorijas un prakses kursus, kā arī nepieciešami pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Atliks tikai izvēlēties, kurai autoskolai ļaut palīdzēt Jums iegūt B kategorijas tiesības.

EJIET UZ TĀDA VEIDA AUTOSKOLU, KURA BŪS TUVĀK MĀJĀM

Autoskola Mustangs nodrošina dažādas pamatkategoriju apgūšanas iespējas – ne vien teorijā, bet arī praksē. Tiesa autoskola pārsvarā būs izdevīga tikai Rīgas iedzīvotājiem un tiem, kas dzīvo Jelgavā. Nedaudz plašāku reģionālo tīklu izvērsusi Fortūna, kura arī darbojas Rīgā.. Arī Vanags piedāvās apmācības četrās pilsētās, savukārt autoskola CredoAutoprieks izveidojusi filiāles ne tikai Rīgā, bet arī Siguldā, Jelgavā, Daugavpilī, Ventspilī un Liepājā.

LAI JŪS IEGŪTU VADĪŠANAS TIESĪBAS IR VAJADZĪGI ARĪ PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM

Tā, lai iegūtu jebkāda paveida transoprta vadīšanas tiesības, jāpabeidz pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un arī medicīniskā komisija. Šos papildpakalpojumus arī ir iespējams saņem atseviški, taču pārsvarā visas autoskolas piedāvā šos kursus par papildu samaksu. Ierasti pirmās palīdzības kursi autovadītājiem būs izdevīgāki autoskolās, tādēļ pirms skolas izvēles pārliecinieties, vai tā šos kursus nodrošina.

NEPIECIEŠAMS VEST BĪSTAMAS KRAVAS? JUMS NODERĒS ADR KURSI!

Ja Jums būs nepieciešami ADR kursi, tad no apskatītajām skolām šos kursus spēs piedāvāt tik vien divas no tām – autoskola CredoAutoprieks, kā arī Fortuna. ADR kursi teik veidoti no divām sadaļām – pamata kursa un papildu kursa par cisternu pārvadājumiem. Ja vēlaties vēl noskaidrot vēl padziļinātāk, no kā tieši šie ADR kursi sastāv un kā būtu īstenojama bīsmamo kravu pārvadāšana, īpaši plašu informāciju savā interneta vietnē nodrošinās autoskola CredoAutoprieks. Tādā gadījumā, ja Jūs gribat uzzināt dziļāk par to, kā tiek veidoto kursi, kur tiks iemācīta bīstamo kravu pārvadāšana, autoskola CredoAutoprieks piedāvā īpaši detalizētus ADR kursu aprakstus!