naudas kreditsMūsdienu straujais dzīves ritms nozīmē arī dažādus pārsteigumus, arī tādus, kuri prasa papildus naudas līdzekļus. Šādos brīžos ne vienmēr ir iespēja izmantot savus iekrājumus, tādēļ jāatrod cits risinājums. Viens no tādiem noteikti var būt ātrie kredīti.


Ātrie kredīti novērtēti kļuvuši ne vien ērtās noformēšanas, bet arī izdevīgo nosacījumu dēļ. Kurš gan nevēlas īsā laikā tikt pie kārotā aizdevuma, turklāt – nepārmaksāt? Vai arī saņemt kredītu ar citiem draudzīgiem noteikumiem?
Kredīts internetā ir vienkārši noformējams – neizejot no mājas . Tas ļauj ietaupīt ne vien laiku, bet nereti arī naudas līdzekļus.
Pieaugot pieprasījumam pēc ātrajiem kredītiem, pieaug arī piedāvājums. Jāsaka, ka šobrīd tas patiešām ir plašs un turpina tikai pieaugt. Kā neapjukt plašajā piedāvājumu klāstā? Īstā atbilde ir salīdzināt kredītdevējus, kas visērtāk izdarāms, izmantojot kādu no kredītu salīdzināšanas portāliem, piemēram, Livit.lv.
Apmeklē Livit.lv un uzzini, kurš aizdevums ir visatbilstošākais tieši tev!
Ja esi iecerējis aizņemties maksimāli izdevīgi, pirmais kritērijs, kuru noteikti jāņem vērā, ir- vai pie konkrētā aizdevēja pieejams pirmais aizdevums bez maksas. Jāpiebilst, ka šobrīd bezprocentu kredīts noformējams pie lielākās daļas aizdevēju – atliek tikai izvēlēties. Bezmaksas kredīts – lieliska iespēja ietaupīt!
Otrs būtiskais faktors noteikti ir pieejamā kredīta summa – pie katra aizdevēja tā mēdz atšķirties. Piemēram, Ondo.lv pirmajā aizņemšanās reizē piedāvā līdz EUR 300 lielu aizdevumu, bet, aizņemoties atkārtoti, iespējams saņemt līdz EUR 425. Izvēlies aizdevēju, kas sniedz tev nepieciešamo naudas summu!
Būtiski, ka, sākot ar otro aizņemšanās reizi, pie vairākiem aizdevējiem noformējams arī sms kredīts, kas nozīmē, ka aizdevumu iespējamsvar noformēt ar vienas īsziņas starpniecību.
Trešais būtiskais faktors, kas tiek salīdzināts Livit.lv, ir naudas saņemšanas ātrums. Svarīgi, ka naudas kredīts lielākoties tiek izsniegts aptuveni 10- 15 minūšu laikā, kas ir laba iespēja, ja nauda vajadzīga steidzami.
Tāpat būtu jāpievērš uzmanība arī faktam, kādā vecuma amplitūdā naudas aizdevums kredīta ņēmējiem tiek izsniegts.
Būtiski, ka katra aizdevēja piedāvājumā kredīts bez ķīlas, kas ir laba iespēja sev vēlamo aizdevumu saņemt bez sarežģītu formalitāšu kārtošanas.
Livit.lv – tavs sabiedrotais vislabākā kredīta izvēlē. Tomēr ņem vērā, ka ikviens kredīts ir atbildība, tāpēc aizņemies tikai tik, cik spēsi atdot!