logo izveideLai sasniegtu uzņēmuma reklāmas un sabiedrisko attiecību nodomus, vispirms noder korporatīvās identitātes izveidošana vai pilnveidošana. To iespējams īstenot gan ar kompānijas grafiskās identitātes – logotipa – izveidošanu, bez tam mājaslapas izveidošanu. Aizvien populārāki ir daudzpusīgi mobilo aplikāciju risinājumi uzņēmuma mārketinga plānu sasniegšanai.

LOGO IR KORPORATĪVĀ TĒLA VEIDOŠANAS PAMATS
Grafiskā identitāte ir viena no nozīmīgākajām kompānijas komponentiem, jo veicina priekšstatu veidošanos par uzņēmuma tēlu un korporatīvo identitāti.
Firmas darbības laukam un tēlam saskanīgu logo palīdzēs izveidot interneta risinājumu firmas. Tajās strādā specifiskās sfēras speciālisti, kas specializējušies konkrēti logotipu un firmas korporatīvās identitātes veidošanā. Izveido biznesa logo tūlī.
No dažādiem dizainera radītajiem logotipu rasējumu variantiem varēs izvēlēties firmai atbilstošāko. Turpmāk pēc konkrētās variācijas izvēlēšanās uzsāksies darbs pie korporatīvās vizuālā tēla izveidošanas.

IZPILDI FIRMAS NODOMUS AR KVALITATĪVAS MĀJASLAPAS IZVEIDI
Klientu attiecību veidošanai lieliski strādā labas kvalitātes mājaslapas izstrādāšana.
Uzņēmuma mājaslapa apvienos ne tikai informatīvo kanālu, bet arī pietiekami labi funkcionēs kā reklāma internetā. Lai interneta vietne tās apmeklētājiem un firmas klientiem ir pievilcīgāka un interesantāka, tajā var iekļaut firmas fotogalerijas, klientu aptaujas, uzņēmuma darbinieku aprakstus, kā arī izzinošu informāciju par sniegto servisu u.c.
Īstenojot kvalitatīvu un tehniski korektu mājaslapu, tas iegūs labu instrumentu attiecību veidošanā ar pastāvīgajiem klientiem, mērķauditoriju. Tāpat arī palīdzēs tēla un tā reputācijas radīšanā un reklamēšanā.
Atkarībā no uzņēmuma nepieciešamības un iecerēm interneta risinājumu firmas, aģentūras izveidos mājaslapas specifikāciju konkrēti tavām nepieciešamībai un jau gatavu piedāvājumu.
Kad no iestādes puses būs apstiprināta mājaslapas darba plāns, uzreiz varēs parakstīt līgumus, saskaņot mājaslapas vizuālo izskatu u.c. mājaslapas izstrādē nepieciešamās prasības.
Mārketinga nodomiem mājaslapai var tūlīt izstrādāt tās mobilo versiju. Cita alternatīva ir firmas mobilās versijas īstenošana.

SASNIEDZ UZŅĒMUMA PLĀNUS AR MOBILĀS LIETOTNES IZVEIDI
Mobilās lietotnes izstrāde nozīmē plašākas tās lietošanas iespējas nekā mājaslapas mobilā versija. Sākot ar interaktivitāti, vairāku darbību garantēšanu rezervācija, servisa apmaksa u.tml., kā arī virālā mārketinga instrumentu, uzņēmuma tēla un popularitātes radīšanā.
Ar uzņēmuma mobilo lietotņu palīdzību var sekmēt uzņēmuma klientu attiecības, realizējot, piemēram, ikdienā nepieciešamu lietotnes naudas plānošanai, uzturvielu apraksti, izzinošs saturs u.tml.. Aplikācija komercijai vai izklaidei – tas atkarīgs no firmas iecerēm un mērķauditorijas. Profesionāļi ieteiks atbilstošākos tehniskos un mākslinieciskās izpildes skicējumus atšķirīgiem mobilo lietotņu formātiem un mobilo iekārtu operētājsistēmām (iOS, Android, iPad).
Ikkatrai sistēmai ir savas tehniskās vajadzības, tādēļ visām ir jāīsteno unikāls mobilās lietotnes tehniskais izpildījums.