Kasko apdrošināšanaJa esi ticis pie jauna transportlīdzekļa un nepieciešama apdrošināšana vai arī iepriekšējai polisei beidzies termiņš, laba opcija ir ieskatīties interneta piedāvājumos un atrast izdevīgāko un prasībām atbilstošāko polisi. Izvērtēt, kuras polises piemērotākās, palīdzēs octa un kasko kalkulators.
Izvēloties piemērotāko polisi, svarīgs aspekts ir tās cena. Lai to noskaidrotu, nepieciešams transportlīdzekļa reģistrācijas numurs un reģistrācijas apliecības numurs. Ievadot datus polises kalkulatorā, uzreiz tiks atlasīti vairāku apdrošināšanas kompāniju piedāvājumi tieši Tavai automašīnai. Kad piemērotākā Octa polise sameklēta, netērē lieki laiku un naudu – noformē polisi neattejot pat no datora! Pirms tam pārliecinies, ka Tev ir skaidri un saprotami octas polises noteikumi.
Jāņem vērā, ka octa polises cenas mēdz visai krasi atšķirties. Tas atkarīgs no vairākām niansēm, piemēram, apdrošināšanas kompānijas nosacījumiem, transportlīdzekļa veida, lietojuma mērķa, reģistrācijas gada, arī ziņām par autovadītāju.

Kasko apdrošināšana – vērtīga iespēja

Esot pie stūres, var pārsteigt dažādas situācijas – no tā nav iespējams izvairīties, taču var gādāt par savu un transporta līdzekļa drošību, pērkot Kasko polisi. Gluži tāpat kā Octa polise, arī Kasko apdrošināšana noformējama internetā. Vispirms gan vērts pārliecināties, kura Kasko apdrošināšana ir visizdevīgākā. To ērti var uzzināt, izmantojot Kasko kalkulatoru. Norādot vajadzīgo informāciju, kasko kalkulators sniegs datus, kur iegādājams labākais un izdevīgākais variants, kāda ir cena kasko polisei, kā arī citu vērtīgu informāciju.
Kasko online kalkulators tiek lietots galvenokārt divu iemeslu dēļ – tā ir vienkāršāk orientēties sortimentā, kā arī noskaidrot, kura ir cenas ziņā izdevīgākā Kasko apdrošināšana. Jāpiebilst, cena kasko polisei dažādos gadījumos var būt atšķirīga – to ietekmē tādas nianses kā pašriska segums, auto vērtība un citu faktoru kopums.

Kur meklējami izdevīgākie piedāvājumi?

Nereti, ielūkojoties lielajā automašīnas apdrošināšanas piedāvājumā, var gadīties apjukt. Te var noderēt pārbaudītas vērtības – izvēle par labu uzticamam apdrošinātājam. Novērtēti apdrošināšanas brokeri var noderēt ne tikai tad, kad vajadzīga Octa vai Kasko apdrošināšana – piedāvājumā arī citi apdrošināšanas varianti. Izvēloties apdrošināšanu pie uzticama apdrošinātāja, saņemsi arī dažādus bonusus un kvalitatīvu apkalpošanu, kā arī ekspertu konsultācijas. Plašāku informāciju atradīsi pie labākajiem apdrošināšanas brokeriem!
Automašīnas apdrošināšana ir ļoti svarīga, lai bez lieka stresa piedalītos ceļu satiksmē. Esi atbildīgs un izvēlies, kura apdrošināšana vajadzīga Tavam auto!