kredīts bez ķīlasJa kādreiz esi nonācis situācijā, kad radušies neplānoti tēriņi, bet līdz algas dienai vēl jāgaida, tad zini arī, ka viena no iespējām ir kredīts bez ķīlas, ko šobrīd piedāvā daudz un dažādi nebanku kredītdevēji.
Kredīts bez ķīlas ir viens no populārākiem aizdevumu variantiem. Tas ir ne vien vienkārši noformējams, bet arī ātri saņemams. Tādā veidā šie kredīti būs labs risinājums pat tad, kad nauda nepieciešama steidzami.

Kādu risinājumu izvēlēties?

Kā zināms, situācijas un vajadzības mēdz atšķirties, tādejādi arī atbilstošākie finanšu risinājumi ir dažādi. Aizdevēju piedāvājumā gan patēriņa kredīti, gan arī īstermiņa aizdevumi. Piemēram, īstermiņa situācijās noderēs īstermiņa kredīts, kas pieejams uz 30 dienām. Pieejamās summa ir līdz dažiem simtiem eiro. Tā ir opcija, ja esi drošs, ka visu kredītu spēsi atmaksāt no nākamās algas.
Lielākiem plāniem noderēs kredīts bez ķīlas uz ilgāku laika posmu, piemēram, dažiem mēnešiem vai gadiem. Tā ir iespēja saņemt lielāku naudas summu – pat līdz vairākiem tūkstošiem eiro. Pirms aizņemies, pārliecinies, ka ikmēneša maksājums atbilst Tavam ienākumu līmenim.
Vēl viena iespēja ir SMS kredīts. Tas pieejams jau reģistrētiem klientiem, tātad – sākot ar otro aizņemšanās reizi. Sms kredīts dod iespēju naudu aizņemties tikai ar vienas īsziņas palīdzību. Izmanto šo iespēju izpārdošanu laikā vai tad, kad baudi brīvdienu burvību, bet blakus nav datora.

Ko ņemt vērā pirms aizņemšanās?

Kredīts bez ķīlas pieejams arī bez citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Pieteikties tam var jebkurā diennakts laikā, taču pieteikuma izskatīšana notiks aizdevēja darba laika ietvaros. Jāpiebilst gan, ka lielākā daļa aizdevēju strādā bez brīvdienām.
Taču, lai arī kredīts bez ķīlas ir visai ērti noformējams risinājums, tam ir arī noteikumi. Kredīti tiek izsniegti Latvijas Republikas pastāvīgiem iedzīvotājiem ar atbilstošu ienākumu līmeni, pozitīvu kredītvēsturi un atbilstību vecuma ierobežojumam – parasti aizdevums tiek izsniegts no 20 līdz 70 gadiem.
Ja nepieciešams kredīts bez ķīlas, aizņemies to pie uzticama un licencēta aizdevēja, pirms tam iepazīstoties ar visiem līguma nosacījumiem. Aizņemies pārdomāti!