kaskoKur noformēt labāko OCTA un KASKO polisi?

Rūpes par transportlīdzekli nesaistās tikai ar tehniskās apskates iziešanu un tā regulāru apkopi – ikvienam motorizētam transporta līdzeklim, ar ko pārvietojas pa ceļiem, nepieciešama arī apdrošināšana. Ja arī Tu esi jaunas un izdevīgas octa polises meklējumos, nesteidzies pieņemt lēmumu – šis raksts Tev palīdzēs noskaidrot, kuras octas ir piemērotākās un kā atrast atbilstošāko octa polisi daudz ātrāk un ērtāk!
Lai izvērtētu, kāda ir octas polises cena, jāzina dažas lietas – piemēram, spēkrata reģistrācijas numurs , kā arī reģistrācijas apliecības numurs. Octa kalkulatorā jānorāda visi prasītie dati un nekavējoties būs redzami vairāku apdrošināšanas kompāniju piedāvājumi tieši Tavai automašīnai. Kad labākā Octa polise atrasta, ietaupi laiku un naudu – pērc savu octa polisi neattejot pat no datora! Pirms tam pārliecinies, ka Tev ir skaidri octas polises līguma nosacījumi.
Kā redzams piedāvājumos – octas cenas mēdz pat visai krasi atšķirties. Tās ietekmē vairākas nianses, piemēram, konkrētās apdrošināšanas kompānijas nosacījumi, transportlīdzekļa veids, lietojuma mērķis, izlaiduma gads, arī informācija par autovadītāju – viņa braukšanas vēsture, juridiskais statuss u.c. Tāpat nozīme ir arī tam, uz kādu termiņu octa polisi plānots iegādāties.

Kasko online kalkulators – palīgs labāko piedāvājumu atrašanā

Tiem, kuriem ar octa polisi nepietiek, iespējams noformēt arī kasko polisi. Piedāvājumā arī kasko online, kas dod iespēju ietaupīt laiku, kas ierasti jāpatērē par polises noformēšanu ofisā. Pērkot kasko online, jāaizpilda pieprasījums, bet vispirms, bez šaubām, jāizdara labākā izvēle. Te noderēt var kasko online kalkulators, kas ņekavējoties parādīs visus saistošos variantus. Atkarībā no tā veida, kasko online kalkulators var prasīt minēt dažāda veida informāciju, piemēram, automašīnas reģistrācijas gadu, izvēlēto teritoriju, nepieciešamo apdrošināšanas termiņu u.c. Tas viss arī ietekmē, cik liela būs cena kasko polisei.
Kasko online kalkulators sevišķi noderīgs, lai noskaidrotu, kāda ir cena kasko polisei – tas ir derīgi allaž, sevišķi, ja tiek pirkts kasko online. Kas nosaka, kāda ir cena kasko polisei? Te vairāki svarīgākie kritēriji: spēkrata vecums, marka, modelis, izvēlētie riska segumi, apdrošināšanas ņēmēja apdrošināšanas vēsture, pašriska apjoms, polises darbības teritorija u.c.

Kasko apdrošināšana, ko piedāvā iizi.lv

Viena no opcijām, kur pirkt kasko, ir – https://www.iizi.lv/kasko . Šis variants (https://www.iizi.lv/kasko) dod dažas priekšrocības: tā ir izdevība saņemt piedāvājumu praktiski nekavējoties un bezmaksas konsultāciju. Izvēloties polisi https://www.iizi.lv/kasko, saņemsi arī laicīgu atgādinājumu par kasko polises beigu termiņa tuvošanos.
Gādā par savu un savas automašīnas drošību – iegādājies Octas polisi, kā arī Kasko online (https://www.iizi.lv/kasko) un izbaudi visas priekšrocības, ko tās dod!