octa

Kas jāievēro, iegādājoties OCTA un KASKO online?

Viens no zināmākajiem apdrošināšanas veidiem ir automašīnas apdrošināšana. Kā zināms, octa ir obligāta prasība ikvienam mehanizētam transporta līdzeklim, kas pārvietojas pa ceļiem. Octa polise, kas iegādāta Latvijā, derīga arī ārpus Latvijas – Eiropas Ekonomikas zonā un Šveicē. Octa polises darbību regulē Octas likums – tajā atspoguļoti transporta līdzekļa vadītāja pienākumi un tiesības.
Lai noteiktu, kāda ir octas polises cena, jāzina dažas lietas – piemēram, automašīnas reģistrācijas numurs , kā arī reģistrācijas apliecības numurs. Octa kalkulatorā jāievada visi nepieciešamie dati un nekavējoties būs redzami vairāku apdrošināšanas kompāniju piedāvājumi tieši Tavai automašīnai. Kad labākā Octa polise noskaidrota, netērē lieki laiku un naudu – iegādājies savu octa polisi neattejot pat no datora! Pirms tam pārliecinies, ka Tev ir skaidri un saprotami octas polises noteikumi.
Kā redzams piedāvājumos – octas cenas var pat visai krasi atšķirties. Tās ietekmē vairākas nianses, piemēram, konkrētās apdrošināšanas kompānijas nosacījumi, transportlīdzekļa tips, mērķis, izlaiduma gads, arī informācija par autovadītāju – braukšanas vēsture, juridiskais statuss u.c. Tāpat nozīme ir arī tam, uz kādu termiņu octa polisi plānots pirkt.

Kasko online – lielisks variants Tavām ērtībām

Tie, kuri grib kaut ko vairāk par octa polisi, iespējams noformēt arī kasko polisi. Piedāvājumā arī kasko online, kas dod iespēju ietaupīt laiku, kas citkārt jāpatērē par polises noformēšanu ofisā. Pērkot kasko online, vajadzīgs aizpildīt pieteikuma formu, bet vispirms, bez šaubām, jāizdara labākā izvēle. Te palīdzēt var kasko online kalkulators, kas ātri parādīs visus saistošos piedāvājumus. Atkarībā no tā veida, kasko online kalkulators var jautāt dažāda veida informāciju, piemēram, automašīnas izlaiduma gadu, izvēlēto teritoriju, plānoto polises darbības termiņu u.c. Tas viss arī ietekmē, kāda būs cena kasko polisei.
Kasko online kalkulators sevišķi liels palīgs, lai uzzinātu, kāda ir cena kasko polisei – tas ir derīgi vienmēr, sevišķi, ja tiek pirkts kasko online. Kas nosaka, kāda ir cena kasko polisei? Lūk, daži svarīgākie faktori: spēkrata vecums, marka, modelis, saistošie riska segumi, transportlīdzekļa vadītāja apdrošināšanas vēsture, pašriska apmērs, polises darbības teritorija u.c.

Kasko apdrošināšana, kas pieejama iizi.lv

Viena no iespējām, kur iegādāties kasko, ir – https://www.iizi.lv/kasko . Šis variants (https://www.iizi.lv/kasko) ietver dažas priekšrocības: tā ir izdevība iegūt sākotnējo piedāvājumu praktiski nekavējoties , kā arī bezmaksas konsultāciju. Noformējot polisi https://www.iizi.lv/kasko, saņemsi arī laicīgu atgādinājumu par kasko polises beigu termiņa tuvošanos.
Gādā par savu un savas automašīnas drošību – pērc Octas polisi, kā arī Kasko online (https://www.iizi.lv/kasko) un izbaudi visas priekšrocības, ko tās dod!