dāvanu karteNeskaitāmas idejas tavai izvēlei un iespējām. Lai pārsteigtu ar negaidītu dāvanu, nepieciešama laba izdoma un interesants dāvanas pasniegšanas veids. Internetā varēsi atrast vairākass neparastas un oriģinālas dāvanas svinībās dažāda rakstura un dzīvesstila cilvēkiem:

Interesanta nedēļas nogales dāvana

Tas, kas vienmēr paliek atmiņā, ir ekskursijas un grupu, ar kuru labi pavadīts laiks. Tuvinieku tuvinošs un visnotaļ interesants pasākums ir ceļojumi, kas lieti būs noderīgs vecāku atvaļinājuma laikā. Interesants dāvanas risinājums ir laika pavadīšana piedzīvojumu trasē, izbraucienā ar skeletonu, kā arī vēl neskaitāmas krāšņu emociju rosinošas laika pavadīšanas iespējas.

Otrajai pusītei

Rūpēs par mīļoti cilvēku iegādājies romantisku vai uzmundrinošu dāvanu SPA salonā vai kādā atpūtas namā. Tuviniekiem lieliska dāvana svētkos būs vaļasprieka nodarbību apmeklējums. Dāvana visos svētkos ir sajūsmas pilns brīdis.

Valdzinošas dāvanas visiem

Ja meklē interesantas un oriģinālas idejas dāvanām, nelauzi galvu! Karikatūras, fotosesija brīvā dabā vai fotosalonā, visādas piedzīvojumu trases un nedēļas nogales atpūta. Interesanto dāvanu saraksts ir pamatīgi garāks, tāpēc nekavē laiku un veic pārdomātu lēmumu. Izplānots pārsteigums un tā radītās emocijas ir gaidītākais no visiem brīžiem – jo interesantākas un nebijušas dāvanas, jo pacilātāka svinību sajūta.

DĀVANU KARTE JUBILEJĀS

Ja tomēr nespēj sameklēt attiecīgu dāvanu, izvēlies dāvanu karti. Lai gan liekas, ka tā ir ikdienišķa un bezpersoniska dāvana, tā jubilāram sniedz iespēju pašam iegādāties sev vēlamo. Dāvanā dāvanu karte ir lielisks veids kā iepriecināt skolu absolventus, meitu vai dēluun tuviniekus. Lai dāvanu kartes pasniegšanas laikā būtu pārsteiguma moments, pirms tam to glīti iesaiņo.

Sievai, rūpīgam opim, sirsnīgajai omei, prātīgajiem bērniem un izpalīdzīgajiem kolēģiem  – izvēlies praktisku dāvanu!

Lai izvēlētos kādu no interesantajām dāvanu kartēm ienāc Davanuserviss.lv