ātrie kredītiSituācijās, kad nepieciešami nelieli papildus līdzekļi, piemēram, neplānotiem tēriņiem, piemēroti būs ātrie kredīti. Kā zināms, ātros īstermiņa kredītus par praktisku risinājumu steidzamās situācijās atzīst ļoti daudz cilvēku. Tieši pateicoties šādai popularitātei, šorbīd ir radusies situācija, ka nebanku aizdevēju piedāvājums ir ļoti plašs. Tieši tādēļ pirms aizņemšanās ļoti svarīgi izvērtēt dažādas iespējas, lai izvēlētos sev vēlamāko.

Novērtējot aizdevējus, kritēriji, pēc kuriem vadīties ir līdzīgi – maksimālā aizdevuma summa, procentu likmes, vecuma ierobežojums, izsniegšanas termiņš, dažādi bonusi un piedāvājumi un citi, tomēr šajā procesā vērts pievērst uzmanību vēl vienam aspektam- cik uzticams ir konrētais kredītdevējs. Labāk dot priekšroku pieredzējušai un populārai kredītkompānijai, jo tur noformējami droši ātrie kredīti.

Populārs un novērtēts aizdevējs katrā ziņā ir VIA SMS, kura piedāvājumā dažāda apjoma kredīti. Ātrais kredīts no VIA SMS ir vienkārši noformējams un izdevīgs.

Domājot par ikvienu klientu, VIA SMS piedāvā dažādus aizdevumu veidus. Pirmais no tiem ir aizdevums līdz algai. Kā var nojaust, šis aizdevums nodrošina salīdzinoši nelielas summas saņemšanu uz 30 dienām. Pirmajā reizē iespējams aizņemties līdz EUR 200, bet, aizņemoties atkārtoti, maksimālā aizdevuma summa kļūst lielāka.

Būtiski, ka, sākot ar otro aizņemšanās reizi, noformējams arī SMS kredīts. Tas nozīmē, ka nepieciešamajam aizdevumam iespējams pieteikties tikai ar vienas īsziņas starpniecību. Tas būs īpaši izdevīgi, ja būsi, piemēram, atvaļinājumā, bez pieejas datoram, bet nauda būs nepieciešama īsā laikā.

VIA SMS izsniegtie naudas aizdevumi pieejami praktiski vienmēr, kad tas visvairāk vajadzīgs – tam pieteikties iespējams jebkurā diennakts laikā, bet kredīta piešķiršana notiks aizdevēja darba laika ietvaros. Jāpiemin, VIA SMS strādā katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās.

Ne mazāk būtisks faktors, kas liecina par labu VIA SMS, ir pirmais kredīts bezmaksas. Noformē sev vēlamo kredītu un atdod tik, cik aizņēmies!

Tāpat VIA SMS sortimentā arī naudas kredīts, kas tiek izsniegts no 3 līdz 12 mēnešiem. Maksimālā kredīta summa ir EUR 1500. Šis piedāvājums noteikti palīdzēs īstenot kādus lielākus dzīves plānus.

Kā redzams, ātrie kredīti internetā var būt labs risinājums dažādās situācijās, tomēr jāatceras, ka tas ir atbildīgs solis, kurš prasa atbildīgu attieksmi. Pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtē kredīta vajadzību un savas iespējas to atdot.

Aizņemies ērti, vienkārši un droši – ieskaties viasms.lv, iepazīsties ar līguma noteikumiem un piesakies sev vēlajamam aizdevumam!