vinila tapetesIZTURĪGAS VINILA TAPETES – VISS DZĪVESVIETAS IEKĀRTOŠANAI  AR RIPO

 

Ja pašlaik būvējat vai labiekārtojat savu māju, un aktuāli ir interjera elementi vai mēbeles, der ieskatīties salona RIPO preču sortimentā. Balkonu iestiklošana un margas vai virtuves mēbeles un aizkari – ikvienam interesentam atradīsies praktiski un inovatīvi varianti.

Daudzveidīgas ripo.lv – vinila tapetes

 

Vinila tapetes ir izturīgas un viegli mazgājamas, tāpēc vinila tapetes ir piemērotas telpām, kurās uzturās mazi bērni. Vinila tapetes neizbalo saulē un kalpo visai ilgi. Bieži vinila taptes tiek izvietotas arī vanas istabās un priekšnamos, bet piemērotas arī sabiedriskām vietām. Vinila tapetes ražo uzticami ražotāji no Kanādas un Holandes.

 

Iebūvētie skapji un bīdāmās durvis – organizācija un personiskums ikkatrā miteklī

 

Lai tehniski atdalītu telpas vai to daļas, populārs variants ir bīdāmās durvis. To elastība atļauj tās izmantot visdažādāko plašumu vajadzībām. Bīdāmās durvis iespējams pielietot gan mēbeļu korpusu un telpu padziļinājumu,  gan arī pašu telpu nodalīšanai. Par starptelpu durvīm var kalpot gan bīdāmās durvis, gan veramās eņģu durvis.

 

Telpas taupīšanai un vienkāršai piederumu uzglabāšanai izmantojami iebūvētie skapji. Šādi iebūvētie skapji spēj aizpildīt gan pilna garuma sienu, gan neievērojamu aili, paverot iespēju lietderīgi pielietot katru platības kvadrātmetru. Vienlaikus iebūvētie skapji piedāvā dizainus saskaņā ar katra prasībām.

 

Ar pielāgoto izgatavošanas struktūru veidotās RIPO virtuves mēbeles garantēs augstāko kvalitāti un elastību. Proti, ikkatra klienta prasībām būs pieejamas ekoloģiski tīras un augstvērtīgas virtuves mēbeles taisnā ceļā no ražotnes, izmantojot personalizēto pieeju .

 

Tapetes un aizkari skaistumam

 

Katrā platībā, ko nepieciešams labiekārtot, nozīmīga nianse ir sienas segums un tapetes. Salona RIPO ekspertu pulks nepārtraukti seko   pasaules dizaina aktualitātēm, tāpēc vienmēr var prezentēt pašu populārāko dizaina zīmolu tapetes. Piedāvājumā ir rakstiem bagātīgas atšķirīgu sastāvu tapetes, lai piešķirtu speciālu mājīguma noskaņu katrā mājoklī.

 

{Aizkari ir telpu iekārtojuma instruments, ar kuru var pilnveidot platības saskanību. RIPO aizkari iegūstami savā rīcībā komplektā ar pilnu pakalpojumu klāstu – mākslinieku konsultācijām, Pareizi izvēlēts logu izskats ir neaizstājama interjera daļa. Aizkari telpu pasargās no spilgtas saules spīdēšanas un arī radīs īpašu raksturu. RIPO piedāvā individuālo dizainu izstrādi, lai aizkari būtu ar ikviena izvēlēto materiālu un toni.

 

Margas un balkonu iestiklošana – aizsargs un ērtības

 

Moderns līdzeklis terašu nošķiršanai ir metāla margas. RIPO piedāvā metāla margas, kas veidotas no tērauda un ir izturīgas pret ārējās vides apstākļiem un stihijām, kā arī iespēju izgatavot margas pēc individuāla pieprasījuma.

 

No  apstākļu tiešas ietekmes aizsargās balkonu iestiklošana. Bezrāmju iestiklošana paver iespēju balkonu nodalīt, vienlaikus saglabājot vizuālo plašumu. Ja ir grūti saprast, kāda varētu būt atbilstošākā konstrukcija privātajam miteklim, atbalstu sniegs RIPO speciālisti, nodrošinot, lai balkonu iestiklošana sagādātu visas priekšrocības.

 

RIPO tālredzīgie piegājieni un praktiskie dizaini ar kvalificēto servisu sniegs iespēju izveidot tādu interjeru, par kādu jau sen sapņots. Ienāciet www.ripo.lv un rezervējiet individuālās mēbeles un dizaina risinājumus!