fn servissIlgu laiku strādājot vienā darba vietā, var piemirsties noteikumi vai instruktāžas. Tāpat, katrā darba vietā nepieciešams zināt specifisku informāciju, kas vajadzīga, lai Tu un apkārtējie darba vidē justos droši. Ja uzņēmumā nepieciešams gūt zināšanas par vides aizsardzību vai saņemt instruktāžas par vides aizsardzību, netērē laiku un izvēlies labāko, FN – Serviss!

Kas attiecas uz vides aizsardzību, FN – Serviss piedāvā iepazīties ar dažādiem absorbentiem, to īpašībām un priekšrocībām. Prezentācijas laikā zinoši speciālisti praktiski nodemonstrēs to iedarbību un izvērtēs konkrētā uzņēmuma tehnoloģisko procesu, lai piedāvātu vispiemērotākos un labākos vides aizsardzības produktus. Tik pat svarīgi kā rūpēties par vidi, ir rūpēties par darba vietu. FN – Serviss sniedz arī tādu pakalpojumu kā darba vides risku novērtēšanu, kas ikvienam uzņēmuma jāveic reizi gadā. Lai izvērtētu darba vides riska faktorus, tiek izmantotas vairākas metodes, piemēram, pārrunas ar darbiniekiem. Kādu metodi izmantot, aktkarīgs no darba vides un tās specifiskās darbības. Pēc tam, kad visi riski izvērtēti, FN – Serviss darbinieki nosaka gan vietas, gan darba veidus, kas pakļauti nevēlamajam riskam. Tāpat, tiek izstrādāts aizsardzības pasākumu plāns, kas nosaka gan to īstenošanas termiņus, gan atbildīgās personas.

Tā kā viss mainās un attīstās gandrīz ik minūti, gada laikā var rasties jaunas un noderīgas lietas un informācija, par kuru Tu pat nenojaut. FN-Serviss dotās darba aizsardzības instrukcijas dos iespēju iepazīties ar vairākām tēmām, kā piemēram, darba veida būtiskākie darba vides riska faktori.

Darba aizsardzība, vides aizsardzība, tas ir viss gan svarīgi, gan noderīgi, taču tik pat noderīgi, it īpaši tagad, pavasarī, ir arī ugundrošība. Piesakoties instruktāžai par ugunsdrošību, tiks apskatītas tādas tēmas kā ugunsgrēka attīstība telpās, bīstamības faktori. Piemēram, vai zināji, ka ir ugunsdzēsības aparāti, kas kas dzēš nevis ar putām, bet ogļskābo gāzi? Ja nezināji, tad iespējams, laiks ugunsdrošības instruktāžai!

FN-Serviss ir līderis drošības paklpojumu jomā gan Latvijā, gan visā Baltijā. Izvēloties FN-Serviss, Tu vari būt drošs, ka kvalitatīvas preces un pakalpojumi nonāks Tavā rīcībā. Ja Tev vai Tavam uzņēmumam nepieciešami FN – Serviss piedāvātie paklapojumi, sazinies ar FN – Serviss pa tālruni +371 67 556 799, vai ienāc mājas lapā un izmanto sadaļu „Sazinies ar mums”. Kvalitāte, drošība un pieejamība ikvienam – tādi ir pakalpojumi no FN-Serviss!