Lieliska-davana-dāvanuserviss.lvKas ir Davanuserviss.lv?
Meklējiet dāvanu idejas? Apmeklējiet Dāvanu Servisu, Latvijas populārāko piedzīvojumu dāvanu karšu tirgotāju. Uzņēmums uzsāka savu darbību 2007. gadā un ir filiāle uzņēmumam ActivityGifts. Tieši Davanuserviss.lv spēs piedāvāt visaizraujošākās dāvanas!
Dāvanu kartes kvēlāko vēlmju piepildīšanai
Davanuserviss.lv spēsiet atrast dažādu veidu dāvanu kartes. Lai kādu dāvanu arī neesat iecerējis dāvināt, dāvanu kartes sniedz iespēju īstenot jebkura vēlmes. Jāatzīmē, ka kopumā mājas lapā atrodamas vairāk kā 900 dažādas dāvanu kartes.
Jebkuram sava fotosesija
Gan patīkamu pieredzi, gan paliekošas vērtības sagādās fotosesija. Jums vien jāizvelas piemērotākā. Tiek piedāvāta vienas personas, jutekliskā un bērnu fotosesija; fotosesija,kuras ietvaros ietilpst make-up vai friziera pakalpojumi utt.
Plašā izvēlē — dāvanas bērniem
Brīžos, kad nepieciešamas dāvanas bērniem, mēdz gadīties sarežģījumi. Taču Davanuserviss.lv mājaslapā iespējams atrast jebkura bērna sapnim piemērotu dāvanu: kāds būs sajūsmināts par jāšanu uz zirga, kādu spēs iepriecināt ballīte boulinga centrā vai izbrauciens bagijā, un šie piedāvājumi ir vien maza daļa no visa, ko spēsiet atrast sadaļā «Dāvanas bērniem».
Interesantas dāvanas, kas spēs pārsteigt
Dāvanu Serviss sniedz iespēju iegādāties arī neparastas un interesantas dāvanas. Interesentiem pieejami kursi nākamajiem dīdžejiem, lidojums ar dažādiem lidaparātiem, traukšanās krāčainā upē Čīlē, kā arī citi elpu aizraujoši piedāvājumi. Dāvinot tik savdabīgas un interesantas dāvanas, noteikti pārsteigsiet tās saņēmēju, kurš, ļoti iespējams, šādus piedzīvojumus pirms tam nebūs piedzīvojis, kā arī izjutīsiet patīkamo dāvināšanas prieku.
Aizraujošas dāvanu idejas atradīsiet Davanuserviss.lv
Davanuserviss.lv pieejamās dāvanu idejas noteikti neliks vilties!. Kā arī — dāvanu idejas varēsiet atrast bez grūtībām, jo visi dāvanu veidi ir patīkami klasificēti, kā arī var norādīt gan ieplānotā pirkuma vēlamo summu, gan vietu, kur dāvanu idejas varēs tikt realizētas.
Veselā miesā — vesels gars: kriosauna
Ja plānos ir rūdīšanās, taču kontrastduša un auksta vanna izraisa nepatīkamas sajūtas, palīdzēt spēs kriosauna. Kriosauna ķermeni apņem ar gaisa masām, kuru temperatūra sasniedz pat -160 grādus, tomēr izjūtas ir nesalīdzināmas un vairāku klientu skatījumā — patīkamākas. Vēlaties pamēģināt? Kriosauna atrodama Davanuserviss.lv!
Nebijušu izjūtu piedzīvošanai piemērots ir lēciens ar izpletni
Drosmīgākajiem pieejams arī lēciens ar izpletni. Parasti pirmais lēciens ar izpletni notiek kopā ar profesionālu instruktoru, bet iespējams veikt lēcienu ar D-6 desentizpletni — tas ļauj veikt lēcienu nevis kopā ar instruktoru, bet gan — vienam pašam!
Iepazīties ar garšu pasauli ļaus pavāru kursi
Pavāru kursi liks uz gastronomisko pasauli palūkoties pilnīgi citā gaismā. Turklāt, lai kādi pavāru kursi netiktu izvēlēti, pēc to apguves noteikti būsiet ieguvis noderīgas prasmes. Nav nozīmes tam, cik labi jūs gatavojat šobrīd, pavāru kursi atklās jaunas dimensijas.
Saistošs šķiet lēciens ar izpletni? Gribat noskaidrot, ko nozīmē kriosauna, kā arī to, kādas izjūtas pārņem, tajā atrodoties? Varbūt jūsu aicinājums ir pavāru kursi? Gribat sameklēt dāvanu idejas? Ja kaut uz vienu jautājumu atbilējāt ar jā, ienāciet Davanuserviss.lv!