vārda dienas dāvanasDāvanuServiss.lv ir lielākais piedzīvojumu dāvanu karšu tirgotājs Latvijā ar zinošu dāvanu ekspertu komandas sastāvu, kas palīdzēs katram pircējam atrast oriģinālas dāvanas, kas radīs neaizmirstamus iespaidus! DāvanuServiss.lv tika atvērts 2007. gadā kā filiāle starptautiskam uzņēmumam ActivityGifts.

DāvanuServiss.lv piedāvājumā ir simtiem dažādas oriģinālas dāvanas katrai dzīves situācijai. Meklē dāvanas vārda dienā, dāvanas vīrietim, romantiskās dāvanas vai ko speciālu – šokolādes masāžas, braucienu ar kvardraciklu vai jahtu – ieskaties!

Brauciens ar jahtu neaizmirstamam piedzīvojumam – DāvanuServiss.lv dāvanu piedāvājumos ir dažādu veidu izbraucieni ar jahtām “Turaida”, – tā reprezentē Polijā radīto īpašo jahtu klasi. Latvijā atrodas vien dažas šīs klases jahtas. Jahta bāzējas Lielupē un tur arī iesākas visi kruīzi. Jahta “Turaida” ir ātra, ērta un tai ir plašs klājs, lai braucēji varētu justies ērti un komfortabli. Braucēju komfortam uz jahtas ir neliela virtuve ar izlietni. Brauciens ar jahtu kalpo par lielisku svētku programmas naglu. Lai iegādātos braucienu ar jahtu un iepriecinātu sev tuvus un mīļus cilvēkus, ienāc DāvanuServiss.lv un izvēlies labākos sadaļas “Ūdens piedzīvojumi” jahtu braucienu piedāvājumus.

Dāvanas ikvienam vīrietim – mirklī, kad jāmeklē dāvana vīrietim, teju katrs zina, cik liels izaicinājums tas var būt, tāpēc DāvanuServiss.lv ir sarūpējis oriģiālas dāvanas ikvienam vīrietim! Ja nepieciešama dāvana sportiskam vīrietim, izvēlies kādu no aktīvās atpūtas dāvanu kartēm. Savukārt, ja nepieciešama īpaša mīļotajam vīrietim vai saviem vecākiem, uzdāvini jaukas vakariņas kādā no restorāniem! Dāvanu kartes var nopirkt gan vienam vīrietim, gan kā dāvanu vairākām personām.

Romantiskas dāvanas – viena no pieprasītākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām ar neskaitāmiem oriģināliem dāvanu karšu piedāvājumiem! DāvanuServiss.lv sadaļā “romantiskas dāvanas” Tu ieraudzīsi piemērotas dāvanas romatikas cienītājiem, īpašas izklaides un brīnišķigus iespaidus, kas vēl ilgi sildīs saņēmēja sirdi!  Romantiskas dāvanas iespējams izbaudīt visā Latvijā, vietās kā Dikļu pils, Hotel Garden Palace, Mālpils muiža, Hotel Jūrmala SPA , Fontaine u.c. Gatavojies svētkiem jau laicīgi vai pārsteidz mīļoto vienkārši tāpat, pasniedzot DāvanuServiss.lv pārsteiguma karti romantiskiem brīžiem divatā.

Visu DāvanuServiss.lv dāvanu karšu derīguma termiņš ir 1 gads. Pašu dāvanu karti iespējams saņemt elektroniski jau 1 minūtes laikā e-pastā, izņemt karti Riga Plaza un DāvanuServiss.lv birojā, ar kurjera vai pasta piegādi pa visu Latviju. Ienāc www.davanuserviss.lv un aplūko arī citas oriģinālas dāvanas jebkurā diennakts laikā!