Dāvanas bērniem www.davanuserviss.lv/DavanuServiss.lv ir pazīstamākais un unikālākais piedzīvojumu dāvanu karšu interneta veikals ar starptautisku pieredzi. Šī ir iespēja pasniegt jubilāram kaut ko oriģinālāku par lielveikala plauktā paņemtu “dāvanu”, DāvanuServiss.lv garantē, ka Tu kā dāvanu jubilāram pasniegsi neaizmirstamas emocijas un atmiņas! Ja lūko oriģinālas dāvanas vecākiem, brālim, māsai, draugam vai mīļotajam cilvēkam, DāvanuServiss.lv ir īstā vieta.

DavanuServiss.lv mājas lapa ik dienu ir papildināta ar jaunām un interesantām dāvanām, tādēļ pat tie, kuriem liekas, ka visu jau ir izmēģinājuši, noteikti atradīs kaut ko jaunu arī priekš sevis. Zemāk vari iepazīties ar dažiem no populārākajiem DāvanuServiss.lv dāvanu karšu veidiem.

Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas vārda dienā – šādu dāvanu meklēšana parasti sagādā diezgan lielas problēmas, īpaši tad, ja dāvana jāpiemeklē personai, kam jau viss ir. Gardas vakariņas dažādos restorānos un krodziņos, relaksējošas masāžas un skaistumkopšana, aktīvā atpūta un mācību kursi – tas viss un vēl vairāk piedāvājumu pieejami Tavām vēlmēm! Bet, ja Tev nepieciešamas oriģinālas dāvanas vārda dienā – atceries, ka vārds veido daļu no mūsu personības, ir tik patīkami, ka citi cilvēki to atceras un apsveic ar vārda gaviļniekam atbilstošu dāvanu. DāvanuServiss.lv sortimentā ir simtiem pozitīvu dāvanu piedāvājumu, starp kuriem katrs varēs piemeklēt to pašu labāko!

Brauciens ar kvadraciklu aktīvai atpūtai pie dabas – īsteno lielisku izdevību piedalīties aizraujošā izklaidē – izbraucienā ar kvadraciklu pa dažādos dabas nostūros, nonākot tur, kur ikdienā neuzturamies. Šāda veida braucienu ar kvardraciklu noteikti novērtēs vīrieši vai arī katrs, kam patīk aktīva atpūta un kas izklaidēs meklē arī adrenalīnu. dāvanu kartes izbraucieniem ar kvadracikliem iespējams apskatīt DāvanuServiss.lv mājas lapas sadaļā “Braukšana”. Izbraucienu vietas – Rīgā un Ādažos, gan vasarā, gan visu gadu, atkarībā no piedāvājuma.

Viena no populārākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām – dāvanas veselībai un skaistumam, tajā skaitā šokolādes masāža. Šokolādes masāža ir lielisks veids, kā atdzīvināt ādu, to barojot, mīkstinot un tonizējot. Kakao stimulē laimes hormona izstrādāšanos smadzenēs, kas atbrīvo no sliktām emocijām, cīnās ar fizisku nogurumu un visbeidzot vērš laimīgāku. Dāvanu karte šokolādes masāžai ir domāta katram, kas vēlas sevi iepriecināt ar romantisku šokolādes masāžu un uz mirkli aizmirst par visu sev apkārt.

DāvanuServiss.lv pastāvīgi domā par klientu labsajūtu un ērtībām, tāpēc tagad īpašu dāvanu izlasi ar vairākiem desmitiem dažādiem piedāvājumiem iespējams atrast arī DāvanuServiss.lv stendos Valters un Rapa grāmatnīcās! Tikmēr, ja dāvana vajadzīga uzreiz, ienāc www.davanuserviss.lv, izvēlies dāvanu, saņem to savā e-pastā un izprintē un pasniedz tās saņēmējam! Dāvanas ikvienam, kā pieagušajiem, tā bērniem, ienāc un izvēlies atbilstošāko- http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanas-berniem