dāvana vīrietimKo sarūpēt pārsteigumā vīrietim svētkos, kad nav vēlmes izlīdzēties ar tradicionālām dāvanām? Uzdāvini nepiedzīvotus piedzīvojumus un spilgtas emocijas un  līdzpārdzīvojumus! Aizraujoši izbraucieni, atpūtas iespējas, kā arī ēdienu gatavošanas meistarklases un enerģijas lādiņa veicinošas procedūras. Izvēles iespējas plašas, būtiskais izzināt vīrieša raksturu, spēju riskēt un interešu loku.

*Idejas dāvanai vīrietim – izbraucieni un ūdens piedzīvojumi

Pamatojoties uz to, kādas ir vīrieša intereses un dzīvesveids, uzdāvini kādu no elpu aizraujošiem piedzīvojumiem:

-drifta mašīnas izbrauciens pa līkumotu trasi;

-ātrs kartinga brauciens;

-piedzīvojumi uz ūdens (veikbords, niršanas apmācības u.c.);

-kā arī neskaitāmi lidojumi reālos lidaparātos (helikopters, deltaplāns, lidmašīna u.c.).

*Degustācijas, semināri un mierpilna brīvdienu dāvana vīrietim

Ja svētkos jāapsveic īstens ēdienmīlis, tad trāpīts 10-niekā būs ar ēdienu vai dzērienu gatavošanas semināru, to kursiem un dažādām meistarklasēm. Dāvana ļoti lietderīga un turklāt sniegs jaunu informāciju, samērā interesanta, kas sniegs iespēju dalīties iespaidos un pieredzē. Laba dāvana vīrietim svētkos ir nedēļas nogale un atpūta! Tu vari sniegt pārsteigumu un uzdāvināt pilnvērtīgu nedēļas relaksāciju – divvientulību un miera baudījumu. Bieži vien nedēļas nogale paiet steigā un ikdienas rūpēm, tāpēc īpaši ieplānotas brīvdienas atpūtas namā sniegs pelnītu atpūtu un relaksāciju.

*Dāvana sportiskam vīrietim

Aktīvās atpūtas baudītājiem ļoti noderīgi būtu uzdāvināt kādu no aktivitāti uz ūdens (izbraucienu ar veikbordu, ūdensslēpēm u.c., nebijušu un enerģiju atjaunojošu piedzīvojumu dažādās piedzīvojumu takās, kalnu slēpošanas un snovborda aktivitātes, vai, piemēram, pavisam citādāku aktivitāti kā šaušanu ar loku, uzzini vairāk mājaslapā- http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanas-virietim

Ārpus kārtas apstākļos labi noder dažādi dāvanu komplekti, kuros apvienoti vairāki dāvanas izmantošanas varianti visādām interesēm un dzīvesveidiem. Pasniedzot tādu dāvanu komplektu, vīriešu kārtas pārstāvis pats varēs izlemt savām interesēm atbilstošu dāvanas izpildījumu.