dāvana mīļotajamAtrast piemērotu dāvanu vīriešiem – brālim, tētim, draugam vai mīļotajam – sievietēm ir liels uzdevums. Viņi ir tik daudzpusīgi – aktīvie, sporta fanāti, un beidzot ar ļoti praktiskiem un īstiem mājas saimniekiem. Tālab nereti atbilstošās dāvanas meklējumi katru reizi rada jautājumus: vai būs noderīga, patiks, atbildīs viņa interesēm utt. Lai nevajadzētu norobežoties ar tradicionālām dāvanām – kaklasaiti, kreklu vai galējā gadījumā zeķēm-, ielūkojies dāvanu izvēlē interneta portālos. Dāvanas katram vīrietiem!

*Piedzīvojumi uz zemes un debesīs

Dāvanas uz zemes un debesīs – liela izvēle un atmiņā paliekošas emocijas. Uzdāvini lidojumu virs pilsētas ar helikopteru, deltaplānu vai īpašā aviosimulatorā. Tur var iejusties lidmašīnas Boeing 737 pilota lomā un vadīt lidmašīnu šķietami reālos laikapstākļos. Strauju izjūtu mīļiem šķitīs interesanti dažādi izbraucieni, kas būs aizraujoši un sniegs iemaņas transportlīdzekļa vadīšanā. Kvadracikli, ātrie kartingi, straujo rallijmašīnu trases izbraucieni un vēl citi zemes transportlīdzekļi, kas radīs līdz šim neizjustas sajūtas un būs ideāla dāvana jebkuram vīrietim.

*Gardēžiem un brīvdienu baudītājiem

Ja svētkos jāpārsteidz īstens ēdienmīlis, tad trāpīts 10-niekā būs ar ēdienu vai dzērienu gatavošanas semināru, kursiem un dažādām meistarklasēm. Dāvana noderīga un turklāt izglītos, samērā interesanta, un vēlāk viņš varēs dalīties iespaidos un pieredzē. Tāpat laba dāvana vīrietim svētkos ir nedēļas nogale un brīvais laiks! Tu vari sagādāt pārsteigumu un uzdāvināt pilnvērtīgu nedēļas relaksāciju – divvientulību un miera baudījumu. Nereti nedēļas ir pilnas ar steigu un ikdienas kņadā, tamdēļ speciāli rezervētas brīvdienas viesu namā būs miera un atpūtas pilnas.Atpūta divatā būs laba izvēle- http://www.davanuserviss.lv/davana/spa-atputa-diviem-hotel-ezeri

*Dāvana sportiskā garā

Aktīvās atpūtas cienītājiem lietderīgi būtu uzdāvināt kādu no aktivitātēm uz ūdens, nebijušu un enerģijas lādiņa attīstošu piedzīvojumu dažādās piedzīvojumu takās, ziemas aktivitātes uz kalna, vai, piemēram, pavisam citādāku aktivitāti kā šaušanu ar loku.

Ja beigās nevari izvēlēties, iegādājies dāvanu komplektu. Tur iekļauti neskaitāmi dāvanu varianti, no kuriem vīrietis pats varēs izraudzīties sev dāvanu. Dāvanu komplekts radīs jaukas un neaizmirstamas emocijas jubilejās, vārda svētkos, Ziemassvētkos vai citās dzīves svinēšanās.