Stock PhotoKo sarūpēt pārsteigumā vīrietim svētkos, kad nav vēlmes samierināties ar tradicionālām dāvanām? Uzdāvini nebijušas un spilgtas emocijas un  azartu! Ātri izbraucieni, nedēļas nogales atpūta, kā arī maltītes meistarklases un enerģijas lādiņa veicinošas procedūras. Izvēles iespējas plašas, būtiskais ir zināt vīrieša intereses, raksturu un uzdrošināšanos.

Idejas dāvanai vīrietim – izbraucieni un ūdens piedzīvojumi

Atkarībā no vīrieša interesēm un dzīvesveida, izvēlies kādu no elpu azartiskajiem piedzīvojumiem:

  • drifta mašīnas izbrauciens pa līkumotu trasi;
  • kartinga vai kvadracikla trasē;
  • piedzīvojumi uz ūdens (veikbords, niršanas apmācības u.c.);
  • kā arī neskaitāmi lidojumi reālos lidaparātos (lidmašīnā virs pilsētas panorāmas, helikopteru, deltaplānu instruktora pavadībā).

Prasmju un atpūtas veicinošas dāvanas svētkos

Nopērc kādu no kulinārijas apmācību piedāvājumiem ēdiena gatavošanas meistarklasēs un uzdāvini praktisku pieredzi un meistarību. Nedēļas nogale kādā no atpūtas namiem vai Latvijas pilīm ar gardām vakariņām un papildus labumiem dos mierpilnu atpūtu un maksimālu relaksāciju.

Vīrietim svētkos dāvanā veselības lādiņš

Tas ir tikai pieņēmums, ka par skaistumu rūpējas tikai sievietes. Dažādas veselību atjaunojošas un atslābinošas procedūras ne tikai nomierinās, bet arī sniegs iespēju atpūsties no ikdienas un ļaus sakārtot domas. Masāžas (eksotiskā Bali un stiprinošā Jumeiho), patīkams baudījums ūdens atpūtas kompleksā, burvīga pasēdēšana tuvāko draugu lokā vienā no mājīgajām tējnīcām, relaksācija pirtī u.c. Izrādi rūpes par mīļotā cilvēka atpūtu!

Aktīvā atpūta un sports

Aktīvās atpūtas cienītājiem lietderīgi būtu uzdāvināt vienu no aktivitātēm uz ūdens, nebijušu un enerģijas lādiņa attīstošu piedzīvojumu šķēršļu takās, ziemas aktivitātes uz kalna, vai, piemēram, netipiskāku aktivitāti kā šaušanu ar loku.

Ja finālā apmulsti šajos dāvanu variantos, pārsteidz ar dāvanu komplektu. Tajā ietverti dažādi piedāvājumi, no kuriem vīrs, draugs, kolēģis varēs pats izmantot dāvanas vietā. Tā sniegs jaukas un atmiņā paliekošas sajūtas dzimšanas vai vārda dienā, Ziemassvētkos kā arī pārējos gada svētkos.