be-kategorijaKĀ ATRAST VIETU, KUR IEGŪT B KATEGORIJAS TIESĪBAS KĀ ARĪ APGŪT CITUS MĀCĪBU KURSUS?

Vai Jūs šobrīd vēlaties atrast, kurā autoskolā ir visērtāk iegūt B kategorijas tiesības? Varbūt B kategorijas tiesības jau Jums ir iegūtas, tomēr ir nepieciešams kas tik īpašs kā ADR kursi, jo jāapgūst bīstamo kravu pārvadāšana? Noskaidrojiet, kā vislabāk apgūstami visādi transportlīdzekļu vadīšanas kursi un arī obligāti vajadzīgie pirmās palīdzības kursi autovadītājiem tālāk!

SALĪDZINIET VAIRĀKAS AUTOSKOLAS PIRMS PIETEIKŠANĀS

Tādā gadījumā, ja esat nepieredzējis autobraucējs, kam ir nepieciešamas B kategorijas tiesības, palīdzēt spēs dažādas autoskolas, Fortuna, Vanags, Mustangs, autoskola CredoAutoprieks. Visās lielākajās autoskolās, lai saņemtu BE kategorija, pirms eksāmenu likšanas ir jāiziet prakses un teorijas apmācībās, kā arī nepieciešami pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Atliek izvēlēties, kurai no autoskolām dot iespēju Jums palīdzēt saņemt B kategorijas tiesības.

ATŠĶIRĪGAS AUTOSKOLAS DAUDZĀS PILSĒTĀS

Svarīgs faktors, pēc kā meklēt mācību vietu ir autoskolas atrašanās vieta, bet, piem., Mustangs strādā pārsvarā tikai Rīgas ietvaros. Savukārt autoskolas Fortūna un Vanags būs nedaudz labāk piemērotas iedzīvotājiem reģionos, tādēļ, ka tās darbojas vairākās pilsētās. Taču autoskola CredoAutoprieks piedāvā īpaši plašu tīklu tādās pilsētās kā Sigulda, Daugavpils, Liepāja, Ventspils un Jelgava.

LAI JŪS VARĒTU IEGŪR VADĪTĀJA APLIECĪBU NEPIECIEŠAMI ARĪ PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM

Tā, lai iegūtu jebkāda paveida transportlīdzekļa vadīšanas tiesības, būs jāpabeidz pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un medicīnas komisija. Šos papildpakalpojumus arī iespējams iegūt atseviški, taču liela daļa auto skolas nodrošina šādus kursus par atsevišķu maksu. Visdrīzāk pirmās palīdzības kursi autovadītājiem ir parocīgāki autoskolās, tāpēc pirms izvēlaties savu autoskolu pārbaudiet, ka tā šīs apmācības piedāvā.

ADR KURSI – JA JĀPĀRVADĀ BĪSTAMĀS KRAVAS

Tādā gadījumā, ja Jums nepieciešami ADR kursi, no apskatītajām autoskolām tādus nodrošina vien divas – Fortuna un autoskola CredoAutoprieks. ADR kursi sastāv no divām sadaļām – pamatkursa un papildapmācības kursa pa to, kā pārvadāt cisternas. Ja Jūs vēlaties vēl uzzināt vēl vairāk, no kā tieši šie sastāv ADR kursi un kā īstenojama bīsmamo kravu pārvadāšana, īpaši plašu informāciju autoskolas mājaslapā nodrošinās autoskola CredoAutoprieks. Pēc apmācību iziešanas bīstamo kravu pārvadāšana kļūs izprotama un droša, galvenais ir atrast atbilstošāko skolu!