Cik svarīga loma Jūsu ikdienā ir svešvalodai? Ja strādājat pakalpojumu nozarē, mīlat ceļot, Jums ir skolas vecuma bērns, tad, visdrīzāk, ar kādu svešvalodu sastopaties ik dienu. Lai svešvalodas izmantojums katrreiz būtu pareizs, Jums var palīdzēt valodu speciālisti no starptautiskā valodu uzņēmuma “Skrivanek Baltic”. Uzziniet vairāk par dažādajiem valodu uzņēmuma piedāvājumiem!
TULKOJUMU BIROJS, KAS TULKO VAIRĀK KĀ 100 VALODĀS
Kādas nozares teksts Jums jāiztulko? Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” var iztulkot jebkuras nozares tekstu. Uzņēmuma tulki un tulkotāji veic gan mutiskos, gan rakstiskos tulkojumus, turklāt Jums ērtākajos datņu formātos. Tulkojumu birojs nodrošina arī īpašus pakalpojumus, piemēram, seriālu dublēšanu un tulkošanu čukstus. Ja Jums nepieciešama iztulkošana zīmju valodā, tad tulkojumu birojs piedāvā arī to.
ANGĻU VALODAS KURSI – VIENI NO POPULĀRĀKAJIEM
Vai zinājāt, ka angļu valoda ir viena no trīs pasaulē lielākajām valodām? Nav brīnums, ka cilvēki apņēmušies to apgūt augstvērtīgā līmenī pie pieredzējušiem pedagogiem. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi paredzēti gan pieaugušajiem, gan bērniem un pusaudžiem. Lai mācības būtu pieejamas ikvienam piemērotā laikā un veidā, angļu valodas kursi tiek organizēti grupu un individuālajās nodarbībās, attālināti (E-mācību programma) un arī ārvalstīs, atrodoties starp cilvēkiem, kuriem angļu valoda ir dzimtā. Savukārt īpaši interesants piedāvājums ir zinātkāriem bērniem, kuri ir gatavi veltīt savu brīvlaiku aizraujošām aktivitātēm.
JAUTRĪBA UN PIEDZĪVOJUMI – TĀS IR BĒRNU NOMETNES
Ir kāda vieta, kur noderīgas zināšanas apvienojas ar košākajiem vasaras piedzīvojumiem. Tās ir bērnu nometnes! “Skrivanek Baltic” piedāvā dienas un diennakts bērnu nometnes, kurās visas nodarbības vērstas uz svešvalodas zināšanu apguvi. Līdzās atbildīgiem un kompetentiem vietējiem skolotājiem, tiek pieaicināti arī ārzemju pasniedzēji, lai bērnam būtu iespēja dzirdēt oriģinālo valodas skanējumu. Apskatiet bērnu nometnes, ko “Skrivanek Baltic” organizē tuvāko mēnešu laikā, www.bernunometnes.lv!
KONFERENČU TULKOŠANA VIEGLĀKAI SAZIŅAI
Vai esat piedalījies pasākumā, kuru apmeklē cilvēki ar atšķirīgu valodu zināšanu līmeni un ir piesaistīts tulks? Lai sazināšanos padarītu vienkāršāku, “Skrivanek Baltic” pakalpojumu vidū ir konferenču tulkošana, ko veic profesionāli tulki. Konferenču tulkošana ir cieši saistīta ar organizatoriskiem pienākumiem, tāpēc valodu uzņēmums korporatīvajiem klientiem piedāvā arī tehnisko tulkošanas aprīkojumu, konsultācijas, materiālu maketēšanu un druku. Konferenču tulkošana ir iespējama arī internetā – interneta vietnē “Skype”.
Cilvēkus saliedē valoda, tāpēc ir vērts ieguldīt laiku tās apgūšanā un izkopšanā. Ieskatieties www.skrivanek.lv daudzveidīgajā piedāvājumā un izvēlieties savu metodi ceļā uz jaunām zināšanām!