canvaswayKatras telpas interjeram sevišķu noskaņu noteikti piešķirs gaumīga kanva. Kanva – tā pamatā ir uz auduma uzdrukāta fotogrāfija. Šīs foto gleznas tiek drukātas uz kvalitatīva auduma, izmantojot īpašas krāsas . Kanvas tiek uzvilktas uz rāmjiem, kas pēc tam ir piestiprināmi pie sienas.

Kanva var ne vien lieliski papildināt tavu interjeru, bet arī kļūt par labu dāvanu svētkos! Viena no iespējām iegādāties kanvu , ir apmeklēt canvasway.com.
Canvasway.com saviem klientiem sniedz lielisku izdevību iegādāties tieši savai gaumei, vēlmēm un interjeram atbilstošu kanvas gleznu – tiek īstenoti individuāli pasūtījumi.
Ja gribi pasūtīt individuāli izgatavotu kanvu, izvēlies iespēju to augšupielādēt canvasway.com un noteikt visus vajadzīgos parametrus, izmantojot ērto 3D vizualizāciju. Savukārt, ja vēlies iegādāties kādu no jau gatavajām kanvām, ieskaties sadaļā ”kanvu galerija”, kurā atradīsi dažādu tematiku kanvas. Iepazīsties ar tām modernajā 3D vizualizācijā un izvēlies piemērotāko!
Katru, kurš iecerējis pasūtīt kanvu, noteikti interesēs tās izmaksas. Kanvas cena atkarīga no tādām niansēm kā izmērs, kanvas veids, malu attiecības un citiem. Jāpiebilst, ka tiek nodrošinātas arī regulāras akcijas un atlaides, kas šo kanvas iegādi padarīs vēl pieejamāku.
Kanvas glezna var kļūt par lielisku dāvanu. Canvasway.com padomājusi arī par to – ir iespēja arī uzdāvināt dāvanu karti. Tā dos iespēju saņēmējam pašam izvēlēties sev vēlamo kanvu.
Kanvas izgatavošana ir uz augstas kvalitātes auduma, kas nodrošina to, ka kanva būs piesātināta arī ilgus gadus pēc tās radīšanas.
Jāpiebilst arī, ka kanva pēc apdrukas tiek apstrādāta ar speciālu aizsarglaku, kas pasargā no putekļiem un UV starojuma. Tādā veidā kanvu ir vienkāršāk kopt un tā ilgāk saglabā savu kvalitāti.
Svarīgi, ka kanvas gleznas izgatavošana neaizņems daudz laika – pasūtījums tiek izpildīts vidēji 1- 2 dienu laikā. Pasūtījums uz norādīto adresi tiek nogādāts ar DPD kurjera starpniecību un tas notiek 2 – 5 dienu laikā – atkarībā no piegādes adreses.
Mūsdienīgi risinājumi, augsta kvalitāte, ātra piegāde – lieliskas kanvas meklē canvasway.com lapā