bērnu rati internetā 1a.lvDomājams, ka visi topošie vecāki vēlas pavadīt labu laiku ar saviem mazuļiem un to lai šīs dienas aiziet bez rūpēm. Lielā mērā ar bērna aprūpi saistās arī nepieciešamā aprīkojuma iegāde, tajā skaitā nepieciešami arī bērnu rati. Ratiņu izvēle ir grūtāks uzdevums nekā Jums šķiet un daži to varētu pielīdzināt pat ģimenes auto iegādei. Pastāv tik daudzi faktori, kas ir jāapsver, lai atrastu tieši Jūsu ģimenei piemērotākos bērnu ratus.

Pirms pērkat bērnu ratiņus..

Tirgū var atrast ratiņus, kas pielāgojas jebkuram dzīvesveida, tāpēc padomājiet par to, kā šos ratiņus vēlaties izmantot. Kas ar tiem vedīs bērnu, vai bieži jākāpj ar tiem pa kāpnēm, vai jāliek ratiņi mašīnā – vārdu sakot – izskatiet savu dzīvesveidu.

Lietas, ko būtu jāapsver iegādājoties ratiņus:

  • Jūs dzīvojat pilsētā vai ārpus tās? Ja bieži plānojat doties pastaigās, izvēlaties ratiņus, kurus būts pietiekami ērti stumt ikvienam no ģimenes, gan tēvam, gan mātei, gan vecākajai māsai, kas vēlas izvest mazo pastaigā, proti, lai rokturim ir maināms izmērs.
  • Kāda ir jūsu dzīves vide? Izvēlieties vieglus ratiņus, ja tos bieži jāpārnēsā uz dzīvokli izmantojot kāpnes vai liftu. Universālie rati, kas nav paredzēti salocīšanai ir labi, ja Jums mājās ir pietiekami daudz brīvas vietas, bet, ja dzīvojat šaurībā, salokāms modelis būs noderīgāks.
  • Kāds ir Jūsu dzīvesstils? Ja Jūsu ikdienas rutīna iekļauj pārvietošanos pa kāpnēm, braukšanu ar sabiedrisko transportu vai ielās ar lielu cilvēku plūsmu, izvēlieties kompaktus, vieglus ratiņus ar kuriem būs ērti manevrēt.

Ar cik lieliem ieguldījumiem jārēķinās

Budžets bieži vien kļūst par noteicošo faktoru, tomēr jāpriecājas, jo ratiņi pieejami ļoti plašā klāstā un dažādās cenās. Ja esat pārāk aizņemts ar citu lietu plānošanu, bet pirms tiek pirkti bērnu rati vēlaties veikt izpēti un salīdzināt vairāku ratu modeļus, tad labākais ieteikums – dariet to internetā.

Latvijas lielākais interneta veikals 1A.LV piedāvā desmitiem dažādu ratu modeļus mazuļiem – gan universālos, gan sporta ratus no pazīstamākajiem ražotājiem bērnu ratu tirgū, tajā skaitā Bertoni Lorelli, Graco, Peg Perego. Klāt pie bērnu precēm pieejami arī auto sēdeklīši, piederumi ratiem, staigulīši un viss pārējais, kas var būt nepieciešams bērnu aprūpei, turklāt iegādājoties ratus no 1a.lv to piegāde ir bez maksas.