kokvilnas paklāji - berendsen.lvTīra un sakopta vide gan uzņēmuma telpās, gan ārpus tām ir ikviena uzņēmuma vēlme. Tieši tādēļ Berendsen saviem klientiem piedāvā tādus produktus kā paklāju noma, virtuves un higiēnas produktu noma un serviss. Starp higiēnas un virtuves produktiem atradīsi tādas preces kā ziepju dozatori un dvieļu turētājs.  Berendsen ir klientiem piemērots pilna servisa uzņēmums, kas padara ērtu ikdienu kā lielākiem, tā arī mazākiem uzņēmumiem. Berendsen piedāvājumā atrast var arī grīdas tīrīšanas līdzekli – mopu!

Ja Tev nepieciešams unikāls veids kā uzturēt grīdu tīru, tad izmanto Berendsen produktus – mopu serviss. Izvēloties produktu – mopu serviss, saņemsi lielisku tīrīšanas rīku – mopu. Tu iegūsi tīru grīdu, kas vienlaikus tiek gan uzkopta, gan pulēta.

  • Mops ir darba rīks sausajai grīdas uzkopšanai;
  • Mops ir gluži kā liela slota, taču tas veidots no speciālas dzijas, kas savāc gan putekļus, gan netīrumus;
  • Mops – tas ir ilgtermiņa ieguldījums!

 Mops piemērots dažādiem grīdas segumiem, sākot ar betona vai koka grīdu, līdz pat flīzēm un linolejam.

Berendsen produkti higiēnai – dvieļu turētājs un ziepju dozatori

Ja grīda telpās ir tīra un uzkopta, tad noteikti jāpadomā arī par citām koplietošanas telpām, piemēram,virtuvi. Dvieļu turētājs būs palīgs ikvienam, kas atbildīgs par to, lai vienmēr būtu tīrs dvielītis ar ko noslaucīt rokas. Savukārt ziepju dozatori garantēs nepieciešamā ziepju daudz padevi. Berendsen piedāvā 100 % kokvilnas dvieļu nomu un servisu, tai skaitā arī dvieļu turētāju.  Ar Berendsen produktiem Tu atvieglosi savu darbu un ietaupīsi laiku, jo:

  • Tīri dvielīši būs vienmēr;
  • Jaunie un lietotie dvielīši nonāk atsevišķos nodalījumos, ko nodrošina dvieļu turētājs;
  • Dvielīši ir patīkami ādai;
  • Dvielīši lieliski uzsūc mitrumu;

 Berendsen kokvilnas dvieļu turētājs sniegs Tev saudzīgu roku noslaucīšanas risinājumu! Savukārt, lai rokas būtu vienkāršāk nomazgāt, Berendsen piedāvājumā atradīsi ziepju dozatorus. Netīrumus ir īpaši viegli nomazgāt ar putu ziepēm, turklāt efektīvā un glāvidei draudzīgā veidā. Ziepju dozatori dos tik daudz putu, cik nepieciešams vienai roku mazgāšanas reizei.

Gumijas paklājiņš – labākā izvēle

Lai arī Berendsen produkti pārstāv vairākas tīrības jomas, galvenokārt, paklāji ir Berendsen zināmākais produkts. Berendsen saviem klientiem piedāvā nomāt gumijas paklājiņus. Pieejami divu veidu gumijas paklāji – komforta paklāji un skreiperi.

Vieni no biežāk nomātajiem ir tieši praktiskie gumijas paklāji jeb skreiperi. Tie lieliski piemēroti rudens un ziemas sezonām, kad no apaviem nepieciešams noskrāpēt liekos gružus un pat sniegu. Pateicoties nitrilgumijai, skreiperu gumija ziemā nesasalst un vasarā nekļūst mīksta, tādēļ to var lietot jebkurā gadalaikā, kā arī, gan iekštelpās, gan ārpus tām. Gumijas paklājiņš nav tikai gružu savācējs, tas pilda arī seguma aizsardzības funkciju un rada drošību uz slidenām virsmām!

Sazinies ar Berendsen

Ja Tev nepieciešami Berendsen produkti, ielūkojies Berendsen mājas lapā berendsen.lv.

Lai sazinātos vari zvanīt pa tālruni +371 675 000 75 kā arī, vari uzdot savu jautājumu e – pasta veidā. Tad Tev jāraksta uz info@berendsen.lv. Berendsen produkti – sākums labam darbam! Uzzini vairāk šeit!