a1 kategorijas tiesībasKĀDĀ VEIDĀ SALĪDZINĀT AUTOSKOLAS, KURAS PALĪDZĒS SAŅEMT B KATEGORIJAS TIESĪBAS

Varbūt Jūs beidzot esat nolēmis, ka ir īstais brīdis nokārtot B kategorijas tiesības, vai arī Jūs esat attapies situācijā, kur nepieciešami ADR kursi, kas dos iespēju noskaidrot, kādā veidā ir veicama bīstamo kravu pārvadāšana. Kā ieteicams izvēlēties labu vietu, kurā pieejami ne tik vien ADR kursi, saņemamas A, D un B kategorijas tiesības vai varbūt arī tiek piedāvāti pirmās palīdzības kursi autovadītajiem, un kas piedāvā mūsdienīgu apmācību vidi?

B KATEGORIJAS UN A1 KATEGORIJAS TIESĪBAS – KUR LABĀK?

B kategorijas tiesības Jums ir iespējams saņemt pēc tam, kad pabeigta gandrīz jebkāda autoskola, taču pieprasītas ir tādas kā, piemēram, Mustangs, Fortuna, Vanags un arī autoskola CredoAutoprieks. Pārsvarā B kategorijas tiesības būs iespējams saņemt, ja nolikts teorijas un prakses eksāmens, pie tam arī nepieciešams, lai būtu pabeigti arī pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Lai veiksmīgi izvēlētos Jums atbilstošāko skolu, ieteicams uzklausīt apkārtējo, kuri nesen ieguvuši B kategorijas tiesības, pieredzi, tāpat arī izpētīt tiešsaistē pieejamo informāciju par autoskolām.

LIELAJĀM AUTOSKOLĀM ATŠĶIRĪGS APMĀCĪBAS VIETU SKAITS

Galveno kategoriju iegūšana – gan praksē, gan teorijā – būs iespējama autoskolā Mustangs. Šī skola pamatā veic apmācības Rīgā, kā arī autoskolai ir arī filiāle Jelgavā. Turpretī autoskola Fortūna ne tik daudz strādā uz galvaspilsētu, bet ir izveidojusi plašāku tīklu reģionos. Vanags piedāvās kursus četrās dažādās pilsētās, turpretī autoskola CredoAutoprieks izveidojusi apmācību vietas ne tikai Rīgā, bet arī Siguldā, Jelgavā, Daugavpilī, Ventspilī un Liepājā.

LAI JŪS VARĒTU IEGŪR VADĪŠANAS TIESĪBAS NEPIECIEŠAMI ARĪ PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM

Papildus pamata kursiem, auto skolu piedāvājumā tiek nodrošināti tāpat arī pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un medicīniskā komisija par atsevišķu maksu. Principā visās skolās pirmās palīdzības kursi autovadītājiem pieejami vien par papildu maksu, kas būs ap trīsdesmit EUR, bet dažāda var būt pieejamība apmācību laikiem. Tos var arī iziet ārpus autoskolas, taču autoskolas telpās tie noteikti būs ērtāki.

ADR KURSI – TAD, JA JĀPĀRVADĀ BĪSTAMAS KRAVAS

Tāds pakalpojums kā ADR kursi ir specifiskāki, jo daudzas autoskolas nemāca, jā tieši īstenojama bīstamo kravu pārvadāšana. Tādas, kur būs izejami ADR kursi ir, piemēram, autoskola CredoAutoprieks un arī Fortuna. Bīstamo kravu pārvadāšana tiek mācīta 2 kursu ietvaros – no sākuma iespējams iziet pamata kursu un tad papildu apmācības pa to, kā jāpārvadā cisternas. Pēc kursu apgūšanas bīstamo kravu pārvadāšana būs saprotama un drošāka, galvenais ir atrast īsto apmācību vietu!

Vairak informācijas – http://credoautoprieks.lv/cenas/a1a-kategorija.html