diskiVisi šoferi zina, cik liela nozīme ir kvalitatīvām un laika apstākļiem piemērotām riepām. Nepiemērotas riepas ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ tiek izraisīti ceļu satiksmes negadījumi.

Kā saprast, kad vajadzīga riepu maiņa?

Kā novērojuši CSDD pārstāvji, vasaras riepas pret ziemas riepām var nomainīt sākot no 1. Oktobra, lai arī normatīvos aktos minēts, ka automašīnai ar ziemas riepām jābūt laikā no 1. Decembra līdz 1. Martam. Tomēr svarīgākais kritērijs, protams, ir laika apstākļi. Piemēram, pavasarī ar riepu maiņu ieteicams nesteigties, jo dienas laikā gaiss var iesilt līdz +10 grādiem, bet naktīs – būt ap 0 grādiem, izraisot atkalu. Šī iemesla dēļ speciālisti iesaka ziemas riepas pret vasaras riepām nomainīt tad, kad vidējā gaisa temperatūra ir vismaz + 7 grādi.

Kādas riepas ir labākās Tavam transporta līdzeklim?

Jāņem vērā, ka pat kvalitatīvākās riepas nesniegs gaidīto rezultātu, ja tiks izvēlētas neatbilstošā izmērā, tiks izmantotas nepiemērotos laika apstākļos vai arī pēc derīguma termiņa beigām, kas riepām ir 5 līdz 6 gadi. Bet, kas nosaka, ka tās ir kvalitatīvas riepas? Tām ir izturīgs materiāls, ergonomisks protektora zīmējums un stabila iekšējā struktūra.

Vēlies ietaupīt laiku? Pērc nepieciešamās riepas internetā!

Lieliska opcija ir pirkt riepas internetā – tas ir ātrāk un arī daudz vienkāršāk. Riepas internetā mūsdienās pieejamas plašā izvēlē, taču vislabāk tās pasūtīt pie savas nozares ekspertiem. Iegādājoties riepas internetā, rūpīgi jāiepazīstas ar visu norādīto informāciju , lai piemeklētu piemērotāko risinājumu.

Lai būtu pārliecība, ka internetā iegādātās riepas un diski kalpos godam, tos nepieciešams pirkt pie uzticama pārdevēja ar pietiekami lielu pieredzi. Tas dos lielāku pārliecību, ka riepas un diski novietoti piemērotos apstākļos, turklāt tiks arī laicīgi piegādāti.

Izvēlies labāko piedāvājumu

Aktuāli diski un riepas, bet nezini, kuram piedāvājumam dot priekšroku? Meklējot labākos risinājumus, katrā ziņā uzmanību pievērs vairākiem faktoriem. Pirmkārt, vai piedāvājums ir kvalitatīvs un pietiekami daudzveidīgs. Otrkārt – vai konkrētajā uzņēmumā strādā zinoši speciālisti, kas spēj snieg visas vajadzīgas konsultācijas. Laba uzņēmuma piedāvājumā dažādu preču zīmju riepas, kas tiek rūpīgi atlasītas un pareizi uzglabātas. Ja vajadzīgas riepas vai diski, pērc tos pie zinošiem speciālistiem!