ātrie kredītiVēlies aizņemties? Uzzini, kurš ir piemērotākais risinājums!

Arvien vairāk cilvēku atzīst moderno tehnoloģiju sniegtās iespējas un nepieciešamības gadījumā kredītu noformē online režīmā – bez ķīlas, galvojuma un laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas.

Ātrais kredīts ir aizdevums, kas var noderēt, ja steidzami nepieciešama nauda, bet no draugiem vai radiem aizņemties ir neērti vai arī viņiem tādas summas vienkārši nav. Šādu kredītu svarīgākais mērķis ir palīdzēt krīzes brīžos, piemēram, neatliekami rēķini, ārsta apmeklējums vai vienkārši nepietiek līdz algas dienai.

Patēriņa kredīts – aizdevums uz garāku termiņu

Patēriņa kredīts ir gan bankas, gan arī nebanku kredītu sniedzēju piedāvājumā, tāpēc ikvienam aizņemties gribētājam ir visai plašas iespējas atrast piemērotāko risinājumu. Ja izvēlēsies aizņemties pie kāda no nebanku kreditoriem, apstiprinošas atbildes gadījumā patēriņa kredīts Tavā rīcībā būs jau tajā pašā dienā – ar noteikumu, ka pieteikumu nosūtīsi kredītdevēja darba laikā. Jāpiebilst, ka patēriņa kredīts visbiežāk paredz zemākas procentu likmes nekā īstermiņa aizdevums – tas tādēļ, ka tā atmaksu jāveic ilgākā laika posmā.

Ko paredz kredītlīnija?

Kredītlīnija ir mūsdienīgs aizdevuma veids, kas var šķist noderīgs tiem, kuriem svarīgi, lai papildus naudas līdzekļi būtu pieejami jebkurā laikā. Tieši to sniedz kredītlīnija – iespēju aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros tik reižu, cik tas ir aktuāli. Kredītlīnija paredzēta brīžiem, ja nepieciešami līdzekļi neparedzētiem izdevumiem. Svarīgākās priekšrocības – šim aizdevuma veidam ir visnotaļ elastīgs atmaksas grafiks un maksājumi jāveic tikai par iztērēto summu – tātad, ja kredītlīnija ir pieteikta, tomēr netiek lietota, nekādi maksājumi jāveic nav. Lai kredītlīnija tiktu piešķirta, nav jāiesniedz ne ķīla, ne galvojums.
Ja aktuāla kredītlīnija, noformē to jebkurā sev ērtā laikā, reģistrējoties kredītkompānijas interneta vietnē.

Nepieciešams ātrais kredīts? Uzzini, kā izvēlēties atbilstošāko !

Svarīgākie kritēriji, kas jāņem vērā, izvērtējot aizdevēju piedāvājumus, ir – procentu likme, atmaksas termiņš un pieejamā aizdevuma summa. Ja šie kritēriji apmierina, tālāk jāiepazīstas ar aizdevēja noteiktajām prasībām. Jāatceras, ka ātrais kredīts tiek izsniegts Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem ar pietiekamiem ienākumiem un labu kredītvēsturi. Tik pat liela nozīme ir arī vecuma ierobežojumam, tādēļ vienmēr pārliecinies, ka ātrais kredīts vispār Tev ir pieejams. Ja atbilsti prasībām, vari pieteikties kredītam, izmantojot datoru ar interneta pieslēgumu. Reģistrācija būs jāpabeidz, uz norādīto bankas kontu pārskaitot vienu eiro centu – tas vajadzīgs, lai aizdevējam būtu zināms bankas konts, uz kuru jāpārskaita ātrais kredīts.

Patēriņa kredīts, īstermiņa aizdevums un kredītlīnija ir piemēroti situācijām, kad nekavējoties ir nepieciešama papildus nauda. Aizdevumu iespējams noformēt ātri un ērti, neizejot pat no mājām. Svarīgākais ir izvērtēt savas kredīta atmaksas iespējas un aizņemties pārdomāti!