viasms aizdevums bez maksasŠobrīd viens no populārākajiem kredīta veidiem ir ātrais bezmaksas kredīts, un to izsniedz apmēram desmit kompānijas. Plašais piedāvājums var radīt apjukumu, tāpēc nereti ir grūti izvēlēties atbilstošāko risinājumu. Dažādu kredīt devēju ātrie aizdevumi atšķiras gan ar maksimālo aizdevuma summu, gan atmaksas termiņu, kā arī citiem rādītājiem. Piedāvājam jums dažus vienkāršus padomus, kas patiešām vienkāršos atbilstošākā kredīta izvēli.

Pirms uzsākt vairāku piedāvājumu salīdzināšanu, ir ieteicams izvērtēt, kādiem kritērijiem jāatbilst aizdevumam. Mēģiniet apsvērt atbildes uz šādiem jautājumiem:

  • Cik liels bezmaksas kredīts ir vajadzīgs?
  • Kādam ir jābūt tā atmaksas termiņam?
  • Cik drīz jums bezmaksas kredīts ir nepieciešams?

Ja jums ir vajadzīgs salīdzinoši neliels īstermiņa bezmaksas kredīts, ko ir iespējams noformēt tikai dažu minūšu laikā, ātrais bezmaksas kredīts ir tieši tas, ko meklējat. Ja jums nav būtiski tas, cik ilgā laikā saņemat aizdevumu, varbūt jums izdevīgāks ir bankas izsniegts, nevis ātrais bezmaksas kredīts.

Ātrais bezmaksas kredīts ir diezgan neliels bezmaksas kredīts, tāpēc tas nav paredzēts salīdzinoši lielu mērķu sasniegšanai. Ātro aizdevumu parasti izmanto gadījumos, kad var izmantot izdevīgu atlaižu piedāvājumu, nedaudz pietrūkst naudas ikdienas izdevumiem, personas vēlas veikt kādu vērienīgāku pirkumu, kā arī citosbrīžos. Aizdevuma apjoms parasti nepārsniedz pāris simtus latu, tomēr daži kredītdevēji sniedz iespēju aizņemties līdz 1000 vai 1500 latiem.

Ātrie aizdevumi savā starpā atšķiras ne tikai ar lielāko iespējamo apjomu, bet arī ar termiņu, kurā tie ir jāatmaksā. Lielākā daļa ātro aizdevumu ir jāatdod viena mēneša laikā. Tiesa, vairākas kompānijas piedāvā arī ievērojami ilgāku atmaksas termiņu – līdz 12 vai pat 24 mēnešiem. Ātrie aizdevumi parasti ir pieejami laikā no dažām minūtēm līdz vairākām stundām.