Nauda ir svarīga mūsu dzīves sastāvdaļa, kas garantē zināmu drošības sajūtu. Tomēr dzīvē nekas nav 100% droši, tāpēc finanses ir arī tā joma, kas var ietekmēt mūsu sirdsmieru. Īpaši tad, kad finansiālā stabilitāte tiek ietekmēta vai kaut kas šajā jomā neiet, kā plānots.

Turklāt arī tad, kad viss ir kārtībā, jāpatur prātā, ka viss var mainīties pēkšņi – nelaimes gadījums vai kāda cita nepatīkama situācija visu rūpīgi veidoto sistēmu var sabojāt vienā mirklī. Ir vairāki varianti, kā stresa līmeni mazināt – viens no tiem ir apdrošināšanas kompāniju pakalpojumu izmantošana.
Šobrīd sortimentā vairāki apdrošināšanas varianti – teju visām vajadzībām un dzīves gadījumiem. Divas no plašāk izmantotām ir dzīvības apdrošināšana un ceļojumu apdrošināšana. Ko ņemt vērā, vēloties tās noformēt? Lasi tālāk , lai saprastu vairāk!

Kas ir dzīvības apdrošināšana un kādēļ to izvēlēties?

Dzīvības apdrošināšana parasti tiek noformēta ar mērķi parūpēties par finansiālu nodrošinājumu arī tad, kad dzīve visu apgāž liek zaudēt stabilitāti.
Dzīvības apdrošināšana ir veids, kā parūpēties par ģimenes finansiālo stabilitāti. Dzīvības apdrošināšana darbojas tā, ka – veicot regulāras iemaksas, var gādāt par savu finansiālo aizsardzību.
Latvijā šis apdrošināšanas veids tiek piedāvāts salīdzinoši īsu laiku, un to piedāvā gan komercbankas, gan apdrošināšanas firmas.

Kādas iespējas piedāvā ceļojumu apdrošināšana?

Lai cik labi plānots būtu ceļojums, tajā var atgadīties daudz kas neplānots – nokavēts lidmašīnas reiss, sabojāta bagāža, pēkšņas veselības problēmas ir vien daži no iespējamiem riskiem. Lai nesabojātu prieku par ceļojumu, noderīga var būt ceļojumu apdrošināšana.
Piemeklējot vēlamo polisi, vērts ņemt vērā vairākus faktorus – piemēram, ceļojuma galamērķi un ilgumu, apdrošināto personu skaitu, iespējamos riska faktorus un aktuālos riska segumus. Protams, nozīme ir arī plānotajiem pārvietošanās veidiem – tas notiks ar automašīnu, autobusu vai lidmašīnu. Lai būtu pārliecināts, ka izvēlēta atbilstošākā ceļojumu apdrošināšana, vērts iepazīties ar vairākiem variantiem un nepieciešamības gadījumā arī doties pie kompetentiem apdrošināšanas speciālistiem.
Liela nozīme ir ne tikai apdrošināšanas polises nosacījumiem, bet arī apdrošināšanas kompānijai, kur tā noformēta. Noskaidro, ka tā ir labi zināma, atzīti un uzticama – tādā veidā varēsi būt pārliecināts, ka saņemsi profesionālu apkalpošanu, ātru atlīdzības pieteikuma izskatīšanu un drošu pakalpojuma iegādi. Dzīvības apdrošināšana, ceļojumu apdrošināšana vai citi risinājumi Tavai drošībai – izvēlies piemērotāko un iegādājies to internetā!