kredīts biznesamKredīts biznesam ir vienīgais, ko pašreiz vajag? Vienalga, vai kredīts nepieciešams jaunas kompānijas nodibināšanai vai esošā uzņēmuma paplašināšanai, Hipotēku banka palīdzēs! Bankas piedāvātās valdības attīstības iespējas uzņēmumiem ir lieliska izdevība iegūt finansējumu arī brīžos, kad citi aizdevumu izsniedzēji līdzekļus nedod. Izstrādājiet finansiāli aprakstītus izaugsmes aprakstus, un kredīts ir jums rokā. Hipotēku banka nodrošina sešas atbalsta programmas, kuru laikā atbalstu var iegūt gan kompānijas, darbojas jau kādu laiku, gan personas, kuri mēģina sākt jaunu uzņēmējdarbību. Aizdevums tiek nodrošināts ne tikai atšķirīgiem uzņēmumiem, bet arī atšķirīgām to vajadzībām.
Hipotēku bankas izsniegtajiem kredītiem jūs varat pieteikties, ja esat izstrādājis finansiāli paskaidrotu kompānijas attīstības stratēģiju. Hipotēku bankas nodrošinātais kredīts biznesam tiek piedāvāts arī gadījumos, kad parastās bankas nevēlās piešķirt atbalstu. Finansējums arī AS Latvijas Hipotēku un zemes banka nebūs pieejams, ja attiecīgā saimniecība ir sarežģījumos vai arī tai nav nomaksāti parādi par nodokļiem. Ja nodokļu parāds tomēr ir, nepieciešams panākt norunu ar Valsts ieņēmumu dienestu par nodokļu atdošanu un kredīta pieteikumā iesniedzamajiem dokumentu oriģināliem un kopijām pievienot apstiprinājumu tam, ka norunas grafiks ir ievērots. Finansējums ir pieejams gan uzņēmumiem ar iemaņām biznesā un reizēs, ja gribat realizēt nebijušu uzņēmējdarbības ideju. Topošajiem biznesa darboņiem tiek piedāvāts ne vien materiāls atbalsts, bet arī iespēja saņemt vajadzīgās prasmes.
Kopā Hipotēku bankā ir pieejami seši dažādi atbalsta veidi uzņēmējiem. Finansējuma veidi viens no otra atšķiras ar mērķiem, maksimālo pieejamo apmēru, kā arī vairākiemcitiem kritērijiem. Vislielākos kredītus tiek piedāvāts saņemt lauksaimniecības produktu ražotāju savienībām – līdz pat 2 000 000 latu. Tāpat ir iespējams dabūt arī aizdevumus, kā apjoms nesasniedz vairākus tūkstošus Ls. Iegūt informāciju par iespējamiem finansējumu veidiem, kā arī to, ko nepieciešams darīt, lai kredīts biznesam tiktu izsniegts, var Hipotēku bankas web lapā hipo.lv.