aprūpes centrsAprūpes centrs “Dzintara melodija” ir piemērots risinājums, kad meklējat vietu, kurvecāka gada gājuma cilvēki var dabūt it visu atbilstošo atbalstu. Cilvēkiem gados aprūpes centrā ir iespējams dabūt nepieciešamo palīdzību, kā arī patiešām patīkami pavadīt laiku. “Dzintara melodijas” ēka ir aprīkota tādā veidā, lai uzturēšanās tur ir komfortabla arī personām, kam ir problēmas pārvietoties. “Dzintara melodijā” tiek nodrošināta ne vien ikdienišķā palīdzība, bet arī medicīnas darbinieku aprūpe.
Aprūpes centrs ir novietots Rīgā, 10 minūšu attālumā no Rīgas centra. Pateicoties ērtajam novietojumam, radinieku apciemošana būs tiešām komfortabla. Turklāt arī kopīga došanās uz pasākumiem neradīs grūtības. Aprūpes centrā ir pieejami šādi pakalpojumi:
•   Stacionārs dienai;
•   Īstermiņa palikšana;
•   Cilvēku, kas cieš no demences. ;
•   Katras dienas palīdzība ar medicīnas personāla atbalstu.
Viens no pakalpojumiem, ko piedāvā Dzintara melodija”, ir katras dienas atbalsts ar ārstniecisko palīdzību. Izmantojot šo pakalpojumu, jūsu radinieki var uzturēties “Dzintara melodijā” un iegūt it visu atbilstošo palīdzību, ievērojot personas vajadzības. Tas būs piemērots piedāvājums, ja senioram ir sarežģīti staigāt, periodiski nepieciešamas potes vai vajadzīga jebkāda cita tipa aprūpe. Katram iemītniekam tiek piedāvāta personīga palīdzība. Prasmīgie aprūpes centra pārstāvji parūpēsies, lai jūsu tuvinieki varētu justies patīkami.
Arī personām, kas slimo ar demenci, aprūpes centrā tiek nodrošināta nepieciešamā uzraudzība. Centrā tiek nodrošinātas visādas aktivitātes, kuru mērķis ir pēc iespējas palēnināt  demences attīstīšanos. Centra personāls ir ļoti pieredzējis, kā arī īpaši apmācīts darbam ar personām, kas sirgst ar demenci.
Pat tad, kad uzturēšanās vietā ar piemērotu aprūpi senioram nepieciešama tikai vairākas dienas, aprūpes centrs jums nodrošinās risinājumu. Nereti izdevība izmitināt tuvinieku vajadzīga personām, kas sniedz aprūpi mājās, bet, kam vajadzīgs iziet no mājām. Ar šī piedāvājuma atbalstu jūs varēsiet būt pārliecināti, ka jūsu radinieks ir apmierināts un saņem vajadzīgo palīdzību, nepakārtojot it visu savu laiku šīs personas vajadzībām.