banketu krēslu nomaRīkojat pasākumu un nepieciešami sēdekļi, lai tā dalībniekiem ir, uz kā apsēsties?Akurāts piedāvātā banketu krēslu noma ir labākais atrisinājums! Ar krēslu īres piedāvātajām iespējām, jums ir iespēja ērti nodrošināt, lai vajadzīgajā laikā un vietā tiktu pieejams nepieciešamais sēdekļu skaits. Jūs varēsiet ietaupīt – nevajadzēs nepieciešamos sēdekļus iegādāties. Papildus sēdekļu īrei, uzņēmums Akurāts nodrošina arī citu banketiem un svinībām nepieciešamo aprīkojumu
Krēsli, kas pieejami pie kompānijas  Akurāts ir patiešām neuzkrītoši – krēsli ir melnā krāsā ar pelēku metāla karkasu. Krēslus ir iespējams izmantot dažādos pasākumos – krēslu izskats ir ļoti patīkams un neuzkrītošs. Jums nevajadzēs veltīt ļoti lielu uzmanību dažādu interjeru saskaņošanai.
Ko nozīmē un ko sniedz banketu krēslu noma:
•Piemērota Ikvienam banketam vai viesībām;
•Pazemina pasākuma rīkošanas izmaksas;
•Pasākuma rīkošana būs vieglāka.
Akurāts izīrētie melnie krēsli būs noderīgi, neatkarīgi no tā, kādu banketu vai svinības rīkojat. Tiem ir vienkāršs dizains, kurš iederēsies jebkur. Sēdekļu pieskaņošana esošajam norises vietas iekārtojumam vairs neradīs sarežģījumus.
Banketu krēslu noma ir arī ļoti laba metode, ar kuras palīdzību, ko izmantojot, samazināt pasākuma organizēšanas izmaksas. Ar šī pakalpojuma sniegtajām iespējām, jums būs jānorēķinās tikai parlaika posmu, kad sēdekļi ir nepieciešami. Iegādāties sēdekļus nebūs vajadzīgs. Arī pēc banketa vai viesībām pasākuma organizatoriem nevajadzēs prātot, ko iesākt ar sēdekļiem. Krēslu turēšanai pēc pasākuma būtu vajadzīgas telpas. Gadījumā, ja jums nav vajadzīgo noliktavu, jātērē līdzekļi to īrei.
Kompānijas Akurāts piedāvātie pakalpojumi ir lielisks veids, ar kā palīdzību ietaupīt gan naudu, gan citus resursus. Ņemot vērā, ka pie SIA Akurāts ir pieejama visa nepieciešamā aprīkojuma, proti, krēslu, nojumju, skatuvju un pat apgaismojuma noma, jums nevajadzēs vienlaicīgi strādāt ar vairākām kompānijām. Lai vēl vairāk ietaupītu pasākumu organizatoru laiku un enerģiju, uzņēmums Akurāts piedāvā arī aprīkojuma un mēbeļu transportēšanu un salikšanu.